banner461
banner195

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı Salaş'tan Kadınlar Günü Mesajı

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı Salaş'tan Kadınlar Günü Mesajı
07 Mart 2018 Çarşamba 14:20

banner143
banner134
Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş, Toplumların temel taşı aile, ailenin temel taşı ise kadınlarımızdır. Unutulmamalıdır ki; Her zaman varlıklarıyla hayatın her alanında fedakârlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımız huzurlu, mutlu ve sağlıklı toplumların teminatıdır. Ayrıca Kadınlarımız her daim zarafetleri, fedakârlıkları, yüksek duygusal zekâları, nezaketleri ve letafetiyle toplumumuzun denge unsuru olmuşlardır dedi 

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında;
“Tarihimizde milli mücadele döneminde Anadolu Kadınının oynadığı can alıcı rol hafızalarımızdan hiçbir zaman silinmedi. Kadınlarımız yaşamın her alanında, kişiliği, karakteri, çalışkanlığı ile mutlu ve başarılı toplumların mimarlarıdır.
Hayatımızda fedakârlığı, duyarlılığı, üretkenliği temsil eden kadınlarımızın; sonsuz sevgi ve hoşgörüyle yetiştirdikleri nesiller, aslında geleceğimizin şekillenmesinde en önemli rolü üstlenmektedir.
Modern ve çağdaş dünyanın koşulsuz bir parçası olan kadınlarımızın gerek iş dünyasında gerek toplumda güçlü birer birey olması, bir medeniyetin gelişmişliğinin en büyük göstergesidir. Bu anlamda ülkemizde bugüne kadar sarf edilen çabalar maalesef arzu edilen düzeye henüz ulaşamamıştır.
Temennimiz; hayatımızın her alanında yaratıcılıkları ve üretkenlikleri ile toplumun mihenk taşı olan kadınlarımızın, yaşadığı tüm zorlukları ve engelleri hep birlikte aşmak ve onların hak ettikleri değeri görebilmelerini sağlayabilmektir.
Bu duygu ve düşüncelerle, hayatımızdaki önemi ve değeri kelimelerle ifade edilemeyecek kadar büyük olan tüm kadınlarımızın, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü” yürekten kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.