banner461
banner195

Nevşehir Valisi Ceylan'dan Gaziler Günü Mesajı

Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan 19 Eylül Gaziler Günü münasebeti ile bir mesaj yayımladı

Nevşehir Valisi Ceylan'dan Gaziler Günü Mesajı
18 Eylül 2014 Perşembe 11:03

banner143
banner134

 GAZİLER GÜNÜ MESAJI

 

Türk Milleti tarihi boyunca vatanı, bayrağı, bağımsızlığı ve kutsal saydığı değerler uğruna kahramanca mücadeleler vermiş ve eşsiz zaferler kazanmıştır.

Şehitlik ve Gazilik, milletimiz için şereflerin en yücesidir. Yüzyıllardır, barış, kardeşlik ve huzur içinde yaşadığımız bu cennet vatan bizlere şehitlerimizin ve gazilerimizin, bütün kahramanlarımızın emanetidir.

Bitmek tükenmek bilmeyen vatan sevdasıyla hiç bir ayrım gözetmeksizin Türküyle, Kürdüyle, Lazıyla, Çerkez’iyle birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularıyla savaşarak kutsal vatan topraklarının her karışını kanları ile sulayarak milletimizin kaderini değiştiren bu isimsiz kahramanlar; sahip olduğumuz şanlı geçmişimizle aramızdaki en güçlü bağımızdır.

Gazilerimizin taşıdıkları şerefe yaraşır bir şekilde hayatlarını devam ettirmeleri, hak ettikleri imkân ve şartlara kavuşturulmaları konusunda gerekli duyarlılık gösterilmeye devam edilecektir.

Gaziler Günü nedeniyle, kahraman gazilerimizi şükranla anıyor, şehitlerimize rahmet diliyor, aziz hatıraları önünde saygıyla eğiliyoruz.

 

 

 

                                                                                                Mehmet CEYLAN

                                                                                                  Nevşehir Valisi


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.