banner461
banner195

Nevşehir’de Dünya Engelliler Günü Kutlandı

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Mustafa Ünlüer 3 Aralık Dünya Engelliler Gününde H. Rasim Uzer İş Okulunu antrenörlerimizle birlikte ziyaret etti.

Nevşehir’de Dünya Engelliler Günü Kutlandı
05 Aralık 2012 Çarşamba 10:20

banner143
banner134

 3 Aralık Dünya Engelliler günü çerçevesinde İl Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan program kapsamında H. Rasim Uzer İş Okulu ziyaret edildi. Ziyaret esnasında engelli kardeşlerimizle sohbet eden İl Müdürümüz Mustafa ÜNLÜER, “Müdürlüğümüz olarak spor yapan ve yapmak isteyen tüm engelli kardeşlerimize spor tesislerimiz her zaman açıktır. Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından Sporda Engelleri Kaldırıyoruz projesi kapsamında Kuklalarla Engelleri Kaldırıyoruz projesi hayata geçirildi. Bu projede maddi imkanları kısıtlı gençler proje süresince yapmış olduğumuz aktiviteler ve atölye çalışmalarıyla kendilerini geliştirdiler ve proje ekinlik süresi boyunca öğrendikleri teorik ve pratik bilgiler doğrultusunda faaliyet alanlarını arttırdılar, istihdam alanlarını genişleteceklerdir bu da projemizin temel amaçlarındandır.” dedi.

Sohbetin ardından ikramda bulunan İl Müdürümüz Mustafa ÜNLÜER, Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinin bahçesinde engelli kardeşlerimizle futbol oynadı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.