banner461
banner195

Nevşehir'de Köy Ürünleri Pazarına Yoğun İlgi

Türkiye’nin en modern Pazar yerine sahip bulunan Nevşehir’de köy ürünleri pazarına vatandaşın ilgisi her geçen gün artıyor.

Nevşehir'de Köy Ürünleri Pazarına Yoğun İlgi
30 Eylül 2013 Pazartesi 10:44

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Türkiye’nin en modern Pazar yerine sahip bulunan Nevşehir’de köy ürünleri pazarına vatandaşın ilgisi her geçen gün artıyor.

Nevşehir halkının market kolaylığında rahatlıkla alışverişlerini yapabildikleri Pazar yerinin bir bölümünde açılan köy ürünleri pazarında köy ve kasabalardan ürettikleri organik ürünleri Pazar yerinde satışa sunan üretici de bu durumdan son derece memnun.

Köy ürünleri pazarına ilginin her geçen hafta daha da arttığına dikkat çeken üreticiler, tamamen yerli üretim ürünü sebze ve meyvelerin satışa sunulduğu köy ürünleri pazarına halkın ilgisinin yoğun olmasından memnuniyet duyduklarını dile getirdiler.

Günümüz şartlarında organik bir biçimde yetiştirilen ürünlerin birinci elden satışa sunulduğu Pazar yerinde yer alan köy ürünleri pazarının ileriki günlerde daha da genişletilmesi bekleniyor. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Nevşehir li - 5 yıl önce
pazar yeri güzel olmuş birde pazarın içerisine pazar saatlerinde kamyonetlerin o güzelim sebzelerin üzerine eksoz dumanlarını atarak giriş çıkışlarına mani olunsa çok daha güzel olacak.29.9.2013 saat 18:00