banner461
banner195

Nevşehir'de Osmanlıca Kursları Büyük İlgi Görüyor

Nevşehir Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü bünyesinde açılan Osmanlıca Kurslarına büyük bir ilgi olduğu bildirildi.

Nevşehir'de Osmanlıca Kursları Büyük İlgi Görüyor
14 Mart 2015 Cumartesi 16:59

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü bünyesinde açılan Osmanlıca Kurslarına büyük bir ilgi olduğu bildirildi.


Merkez Müdürü Mustafa Özdemir, Hayrat Vakfı ve Milli Eğitim Bakanlığının yaptığı protokol çerçevesinde ilimizde Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesinde açılan Osmanlıca kurslarına yoğun bir ilginin bulunduğunu belirtti.


Nevşehir Halk Eğitimi merkezi olarak talepler doğrultusunda hemen hemen her türlü açabileceklerini dile getiren Özdemir, İş Makineleri Kullanımı, Okuma Yazma, Mozaik, Bilgisayar, Dikiş-Nakış, Türkçe, Aile Eğitimi, Avcılık, Hijyen kurslarının halen müdürlük bünyesinde sürdüğünü söyledi.


Önümüzdeki günlerde Fotoğrafçılık kursunun da açılmasının planlandığını kaydeden Nevşehir Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Mustafa Özdemir, bu kursa katılmak isteyenlerin merkezin web sitesinden online olarak kurs başvurularını yapabileceklerine de dikkat çekti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.