banner461
banner195

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı Nevşehir'de Taşınmaz Satışını Yapacak

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Gayrimenkul A Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB), Gayrimenkul A.Ş.'ye ait Kayseri, Nevşehir, Sivas, Bursa illerinde bulunan 7 taşınmazın satışını yapacak.

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı Nevşehir'de Taşınmaz Satışını Yapacak
06 Eylül 2013 Cuma 14:39

banner143
banner134

ÖİB'nin taşınmaz satışıyla ilgili ilanı Resmi Gazete'de yayımlandı. İlana göre, 4 ilde bulunan Gayrimenkul A.Ş. mülkiyetindeki taşınmazın satışı yapılacak. Kayseri, Nevşehir, Sivas, Bursa illerinde bulunan her bir taşınmaz için son teklif verme tarihi 24 Ekim olacak.

Taşınmazlar için belirlenen geçici teminat tutarı 100 TL ile 600 bin TL arasında değişecek. İhaleler, pazarlık usulü ile gerçekleştirilecek. İhale Komisyonun tarafından gerekli görüldüğü takdirde ihaleler, pazarlık görüşmesine devam edilen teklif sahiplerinin katılımı ile açık artırma suretiyle sonuçlandırılabilecek. Katılımcılar ayrı ayrı olmak koşuluyla, birden fazla taşınmaz için teklif verebilecek. İhaleye katılabilmek için gayrimenkuller için İhale şartnamesi alınması ve son teklif verme günü saat 17.00'a kadar tekliflerin elden verilmesi gerekecek. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.