banner461
banner195

Özgün’den GÖR-BİR’e 5 Bilgisayar

Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği önümüzdeki günlerde engellilere yönelik bilgisayar kursu açacak. Kurs öncesinde İl Genel Meclisi Başkanı Süleyman Özgün, derneğe 5 bilgisayar bağışladı.

Özgün’den GÖR-BİR’e 5 Bilgisayar
19 Mayıs 2015 Salı 18:11

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği önümüzdeki günlerde engellilere yönelik bilgisayar kursu açacak. Kurs öncesinde İl Genel Meclisi Başkanı Süleyman Özgün, derneğe 5 bilgisayar bağışladı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, yıllardır ilimizdeki engellilere yönelik düzenlenen istihdam amaçlı kursların dernek bünyesinde düzenlenmeye devam ettiğine dikkat çekti.

Haziran ayı içerisinde yeni bilgisayar kursunun açılacağını ve bu kursun 7 ay süresince devam edeceğini söyleyen Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, İl genel meclisi başkanı Süleyman Özgün’ün yaptığı bilgisayar bağışının bu tür kursların düzenlenmesinde kendilerine önemli bir destek olacağını vurguladı.

Desteğinden dolayı İl genel meclisi başkanı Özgün’e teşekkür eden Mutlu, kursta 10 kursiyerin eğitim göreceğini de sözlerine ekledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.