banner461
banner195

Özkonak -Topakli Yol Genişletme ve Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor…!

Özkonak-Topaklı Yolu Genişletme ve Asfalt Çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.Bugün ÖZkonak Belediye Başkanı Osman Kutay yapılan yol çalışmalarını yerinde inceledi.

Özkonak -Topakli Yol Genişletme ve Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor…!
12 Nisan 2013 Cuma 21:05

banner143
Özkonak Topakli yol calisması Başladı
İlgili Galeriye Git
banner134

 Özellikle İstanbul ve Avrupa da çok sayıda gurbetçisi bulunan Özkonak ve Topaklı kasabalarını sevindirecek haber geçtiğimiz günlerde Nevşehir milletvekillerinden gelmişti.AK Parti Nevşehir milletvekilleri sözünü tuttular ve Özkonak-Topaklı Yolu Genişletme ve Asfalt Çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

  Nevşehir AK Parti Milletvekilleri Ebubekir Gizligider,Murat Göktürk, Ahmet Erdal Feralan ve Özkonak Belediye Başkanı Osman Kutay 'ın yoğun çaba ve katkılarıyla gerçekleşecek olan Özkonak-Topaklı yolu çalışması ve Özkonak Yeraltı Şehri Çevre düzenleme çalışmalarının tüm hızıyla sürdüğü belirtildi.

Konuya ilişkin olarak açıklamalarda bulunan AK Parti Nevşehir Milletvekili Av.Ebubekir Gizligider Söz verdiğimiz gibi Özkonak-Topaklı arası yolun genişletilmesi çalışması başlatılmış bulunuyor.Özellikle kilometrelerce uzaklıktan sılai rahim için memleketlerine gelen gurbetçi hemşerilerimizin daha rahat ve sağlıklı bir seyahat yapmaları adına başlattığımız bu çalışma hayırlı ve uğurlu olsun dedi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.