banner461
banner195

Salı’ya Gözleme Yemeye Bekleriz

Türkiye Yardımsevenler Derneği Nevşehir Şubesi ramazan bayramının ardından yeniden gözleme – mantı mesaisine başlıyor.

Salı’ya Gözleme Yemeye Bekleriz
14 Eylül 2014 Pazar 16:10

banner143
banner134

 Salı’ya Gözleme Yemeye Bekleriz

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Yardımsevenler Derneği Nevşehir Şubesi ramazan bayramının ardından yeniden gözleme – mantı mesaisine başlıyor.

20 Yıla yakın bir süredir Nevşehir’den Türkiye’nin değişik illerine yüksek öğrenim hayatlarını sürdürmeye giden yüzlerce öğrenciye burs yardımı veren Türkiye Yardımsevenler Derneği Nevşehir Şubesi yeniden burs yardımlarına kaynak oluşturmanın çabası içerisine giriyor.

Nevşehir Şube Başkanı Fatma Bay 16 Eylül 2014 Salı gününden itibaren her hafta Salı günleri yeniden gözleme – mantı yaparak satmaya başlayacaklarını ve bu yıl da dar gelirli ailelerin üniversitelerde okuyan çocuklarına burs vermeye devam edeceklerini söyledi.

Nevşehir Belediyesi başta olmak üzere, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası, Nevşehir Ticaret Borsası ile hayırsever iş adamlarının katkıları ile elde edilen un ve diğer gıda ürünlerinin gözleme ve mantı haline getirilerek Öğrencilere yardım eli olarak uzandığına dikkat çeken Fatma Bay, tüm hayırsever Nevşehirlileri Salı günü gözleme yemeğe davet etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
öğrenci - 4 yıl önce
ne yaparsan yap vaktinde yapmadığın öğretmenliğin aldığın maaşın hakkını veremezsin geç şimdi bunları derste el işi yapardın şimdide elde gözleme mi açıyorsun