banner461
banner195

Şehit ve Gazi Ailelerine Bayramlık Ziyaret

Yaklaşan kurban bayramı öncesinde Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan ve Vali yardımcılarının ilimiz merkezinde bulunan Şehit ve Gazi ailelerine ziyaret programı yapılıyor.

 Şehit ve Gazi Ailelerine Bayramlık Ziyaret
01 Ekim 2014 Çarşamba 17:42

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Yaklaşan kurban bayramı öncesinde Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan ve Vali yardımcılarının ilimiz merkezinde bulunan Şehit ve Gazi ailelerine ziyaret programı yapılıyor.

Edinilen bilgiye göre geçtiğimiz yıllarda da yapılan bayram öncesindeki ziyaretlerde Vali Mehmet Ceylan’ın yanı sıra Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hüseyin Şener’in de yer alacağı belirtildi.

İl Merkezinde ikamet eden 49 Şehit Ailesi ve Gazinin her yıl bayram önceleri yapılan rutin ziyaretlerinin tamamına Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan’ın katılmayacağı, bazılarına Vali Yardımcısı Vural Demirtaş’ın da katılacağı bildirildi.

Söz konusu ziyaretlerde Şehit ve Gazi ailelerine çeşitli hediyelerde sunulacağı belirtildi. 02 Ekim 2014 tarihinde gerçekleştirileceği belirtilen ziyaretlerde aynı zamanda Şehit ve Gazi ailelerinin beklentileri ve sıkıntıları da dinlenecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.