banner461
banner195

Siz Daha Balık Yemediniz mi?

Balık avlama sezonunun sona ermesine kısa bir süre kala sezonun son balıkları Nevşehir Ekonomik Balıkçılık tezgahlarını süslemeye devam ediyor.Sağlık açısından Omega3 değeri taşıyan ve insan sağlığı çok önemli vitaminler içeren Balıktan sezon kapanmadan mutlaka sofranıza girmeli...

Siz Daha Balık Yemediniz mi?
15 Mart 2013 Cuma 18:59

banner143
Nevşehirin Balıkçısı
İlgili Galeriye Git
banner134

 Balık avlama sezonunun sona ermesine kısa bir süre kala sezonun son balıkları Nevşehir Ekonomik Balıkçılık tezgahları süslemeye devam ediyor.

 

Oldukça iyi bir sezon geçirdiklerini ifade eden Nevşehir Ekonomik Balıkçılık Firma yetkilisi Uğur Çevikler sezonun sona ermesine kısa bir süre kaldığını belirterek hala balık yemeyenler için bu son fırsat dediler.

 

Yıllardır Nevşehir de balıkçılık yapan Uğur Çevikler, 'Bu sene oldukça iyi ve bereketli bir sezon geçirdik. Sezonun sone ermesine kısa bir süre kaldı. Hala balık yemeyenler için bu günler son fırsat. Şu anda balık fiyatları sezonun son günleri olmasına rağmen yinede uygun. Vatandaşlara isteklerine göre balıkları temizleyip de verme imkanımızda var. İsterlerse cuzi bir fiyata balıklarını pişmiş olarak evlerine götürebilirler. Bu ay sonunda av yasağının açıklanmasını bekliyoruz' dedi.

 

Öte ayndan Tazelik Temizlik üstelik ekonomik marketçiliğin adresi Ekonomik Pazar da şimdi et reyonu Nevşehir halkımızın hizmetine girdi.

Ekonomik Balıkçılık:

 

Adres : 350 Evler Mah. Yeni Kayseri Cad.

Telefon :           2126350

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.