banner461
banner195

Uçhisar 3 Ayrı Projeyle Ödüle Talip

Çağdaş şehircilik ve hizmet siyaseti anlayışının gereği olarak; sosyal bağları güçlü, kültürel hayatı canlı, fiziki yapısı kaliteli, doğal çevreyi koruyan, yerel ekonomiyi destekleyen, her yaş grubunun taleplerini ve ihtiyacını karşılayan, erişebilir şehirlerin oluşmasına katkıda bulunması beklenen proje yarışmasına Uçhisar Belediyesi üç adet projeyle katıldı.

Uçhisar 3 Ayrı Projeyle Ödüle Talip
27 Mart 2013 Çarşamba 19:48

banner143
banner134

 “Ferfene, gel yine”, Uçhisar’ın Işıkları” ve “Zirvede güneşi uğurlamak” isimli projelerle yarışmaya katılan Uçhisar Belediyesi bu yıl dördüncüsü düzenlenen yarışmadan derece almayı bekliyor.

Yarışmanın sonuçları 30-31 Mart 2013 tarihlerinde düzenlenecek Ak Parti 4. Yerel Yönetimler Sempozyumu’nda açıklanacak. Ödül töreni, Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle sempozyumun ilk günü, Proje Sergisi açılışı öncesinde yapılacak.

Ödüller Büyükşehir Belediyeleri, İl Belediyeleri, Büyükşehir İlçe Belediyeleri, İlçe Belediyeleri, Belde Belediyeleri ve İl Genel Meclisi Başkanlıkları olmak üzere 6 ayrı kategoride belirlenecek.
Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.