banner461
banner195

Ürgüplü Esnafa İş Güvenliği Eğitimi

Ürgüp Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığınca oda üyelerine yönelik düzenlenen Temel İş Güvenliği Eğitimi Ürgüp Belediyesi Sinema Salonunda İş veren üyeleri, işçiler İş Kur İl Müdürü İlhan Temel ve ilçe esnaflarının katılımıyla gerçekleştirildi.

Ürgüplü Esnafa İş Güvenliği Eğitimi
31 Ağustos 2013 Cumartesi 10:07

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığınca oda üyelerine yönelik düzenlenen Temel İş Güvenliği Eğitimi Ürgüp Belediyesi Sinema Salonunda İş veren üyeleri, işçiler İş Kur İl Müdürü İlhan Temel ve ilçe esnaflarının katılımıyla gerçekleştirildi.

Ürgüp’te faaliyet gösteren 96 iş yeri sahibi ve yanlarında çalışan 183 işçi ve çırak öğrenci düzenlenen eğitime katıldı.

İş Kur İl Müdürü İlhan Temel’in İş Güvenliği yasasının önemi hakkında yaptığı bilgilendirme konuşmasının ardından İş Sağlığı ve Güvenliği merkezi İş güvenliği uzmanlarınca ’’Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Kapsamında ’’Çalışma Mevzuatı, Çalışanların Yasal Hak ve Sorumlulukları, İş yeri temizliği ve düzeni, İş Kazası ve Meslek Hastalığından doğan hukuki sonuçlar, İlkyardım, Tahliye, Kurtarma ve yangın konularında eğitimler verildi.

İş güvenliği eğitimi sonunda katılımcılara Eğitim Katılım Belgeleri teslim edildi. Eğitime katılanlar çok faydalı bir program olduğunu ifade etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.