banner461
banner195

Yetenek Sizsiniz Türkiye 1.Bilal Göregen Nevşehir’e Geldi

Yetenek Sizsiniz Türkiye 1.Bilal Göregen Belada Çiftleri İçin Nevşehir’e Geldi.Ünlü isim Bilal Göregen, Şaban & Gülhan Belada Çiftinin Düğün töreni için Nevşehir’e geldi.

Yetenek Sizsiniz Türkiye 1.Bilal Göregen Nevşehir’e Geldi
01 Eylül 2012 Cumartesi 12:52

banner143
banner134

 Bilal Göregen Şaban & Gülhan Belada Çiftinin Düğün töreni için Nevşehir’e geldi.

Görme engelli olmasına rağmen kendini geliştirerek müzik alanındaki yeteneği ile kısa sürede ün kazanan, Ülke TV’de Turgay Güler’in sunduğu sıradışı programından ve Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve juri üyeliğini üstlendiği, Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasından tanınan Bilal GÖREGEN, Nevşehir’e geldi.

Nevşehir’in tanınan, bilinen imamlarından Hafız Recep BELADA hocanın oğlunun düğün töreni için Nevşehir’e gelen Bilal GÖREGEN 3 gün Nevşehir’de kalarak, ilimizi gezme hayranlarıyla fotoğraf çekinme imkanı buldu. Darbukasıyla bol bol müzik ziyafeti verdi. Kapadokya bölgesine duydukları hayranlığı dile getirerek Ablasıyla birlikte Nevşehir’den ayrıldı.

“Nevşehir ve Kapadokya Bölgesinde Düğün Nişan Sünnet Organizasyonları İçin FİB Ajans Organizasyon size bir telefon kadar yakın…

FİB Ajans Organizyon “Mutluluğa atılan İmza …”

             Size Sadece “EVET” demek Kalıyor…!

FİB Ajans Organizasyon İletişim:

Lale İş Hanı Kat:4 NEVŞEHİR

0 384 212 9 444

0 532 627 28 74 – 0 505 879 93 50

E-Mail:fibajans50@hotmail.com

www.fibajans.com

 

Hizmetlerimiz: Gelin Masası-Gelin Yolu-Masa ve Sandalye Giydirme-Balon Süsleme-Tül Süsleme-Kamera-Fotoğraf-albüm-İç ve dış Çekimler-sinevizyon Gösterisi-Ses-Işık-Sahne-Orkestra-Sanatçı-DJ-Konfeti-Volkan-Sunucu-Palyaço-Karagöz&Hacıvat-Nasrettin Hoca-Keloğlan- Aşukla Maşuk-Osmanlı Şerbetçisi- Yeniçeri Askerleri-Kokteyl-Taşıyıcı-Sünnet Tahtı-Balon Baskılı-Kuru Pasta-Yaş Pasta-Kuaför Hizmetleri-Yemek ve her türlü organizasyonlarınız için sürpriz yelpazede çeşitleriyle Mutluluğa biizmle Kapadokya penceresinden bakmaya ne dersiniz…
FİB AJANS

 ORGANİZYON KAPADOKYA VE NEVŞEHİR DE 1 NUMARA


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.