banner461

Yüzbinleriz…..

Bilindiği gibi bölücü terör örgütüne yapılan operasyonları eleştiren, Devleti’mizi katliam yapmakla suçlayan ve kendilerine “Akademisyen” diyen bir grup, imza toplayarak sözde barış çağrısı yaptığını iddia ederek bir ihanet metni açıklamıştır.

Yüzbinleriz…..
12 Ocak 2016 Salı 15:13

banner143
banner134
Bilindiği gibi bölücü terör örgütüne yapılan operasyonları eleştiren, Devleti’mizi katliam yapmakla suçlayan ve kendilerine “Akademisyen” diyen bir grup, imza toplayarak sözde barış çağrısı yaptığını iddia ederek bir ihanet metni açıklamıştır.


Çok değerli milletimiz bilmelidir ki, gerçek “Akademisyen”ler asla ve asla meşru bir devleti bölmeye çalışan hainlere destek olmayacak, devleti sivil halkı öldürmek gibi saçma bir iddia ile suçlamayacaktır. Dünya’nın hiçbir yerinde aklı başında bir akademisyen terörü mazur göstermez ve terör ile mücadele ettiği için bir devleti katliam yapmakla suçlamaz. Bırakın sivillerin öldürülmesini, Türkiye Cumhuriyeti Devleti Dünya’nın her yanında her zaman yardıma ihtiyacı olanların yanında olmuş, milletimiz, muhtaç olana kucak açmıştır.


Yalılarda, teknelerde oturarak “Akademisyen”lik gibi kutsal bir mesleği teröre alet edenlere her zaman karşı duracağız! Devlet ile hükümeti ayırt edemeyen, fitne tohumları ekerek bu milleti bölmeye çalışan sempatizanların imzalarına karşı binlerce imza ile karşılarında duracağız! 
 
Artık milletimizin bu tür açıklamalara sabrı kalmamıştır. Hükümet ve Devlet iyi ayırt edilmeli, sadece muhalefet yapmak için milletin damarına basılmamalıdır. Hükümeti eleştiriyor gibi davranarak, her fırsatta Devletimizi yıpratmaya çalışan bu sözde aydın görünümlü insanlar, binlerce yıldır mazlumun yanında olan bu halkın sabrını sınamaktadırlar. Hükümetin yapacağı her iyi işte yanında olacağımızı kötü yaptığı işlerde de nezaket ve zerafet sınırları içinde DEVLETİMİZE VE MİLLETİMİZE zarar vermeden uyarılarımızda bulunacağız.


Bu bildirisini kınıyor ve kendilerinin asla Türkiye Cumhuriyeti Devlet’i çatısı altındaki akademisyenleri temsil edemeyeceklerinin bilinmesini istiyoruz.


Unutulmamalı ki hiçbir DEVLET silah bırakmaz. Silahı bırakması gerekenler, sonu kendileri için hiç hayırlı olmayan bir yola girmiş olan bölücülerdir. İçimizdeki hainlere yüzyıllardır başarısız olduklarını hatırlatıyoruz. Ulu Önderimiz ve Devletimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ünde dediği gibi “TÜRKİYE CUMHURİYETİ İLELEBET PAYİDAR KALACAKTIR”


NECİP Türk milleti dün olduğu gibi bugünde bu hainliğin üstesinden gelecek ferasete, birikime sahiptir. 
Aziz milletim yeise düşmeyiniz; Rahman ve Rahim olan ALLAH bizimledir.


Saygılarımla                    

Yrd. Doç. Dr. Özden TAŞĞIN


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.