banner461
banner195

Yücel Menekşe’den Kurban Bayramı Mesajı

Kardelen koleji Yönetim kurulu Başkanı Yücel Menekşe FİB haber Merkezimize yaptığı açıklamada Kurban Bayramımız Barışa ve Kardeşliğe Vesile olmasını diliyorum dedi.

Yücel Menekşe’den Kurban Bayramı Mesajı
23 Ekim 2012 Salı 16:25

banner143
banner134

 Kardelen koleji Yönetim kurulu Başkanı Yücel Menekşe FİB haber Merkezimize yaptığı açıklamada Kurban Bayramımız Barışa ve Kardeşliğe Vesile olmasını diliyorum dedi.

Nevşehir Özel Kardelen Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Menekşe, kurban Bayramının tüm insanlar için barışa, sevgiye, kardeşliğe ve yardımlaşmaya vesile olmasını diledi. Kurban Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınlayan Kardelen Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Menekşe, Bayramların ortak değerler çerçevesinde, insanları birbirine yakınlaştıran, milletimizin birlikte yaşama ve aydınlık bir geleceği bir arada kucaklama arzusunu tazeleyen özel günler olduğu vurguladı.

 

Özel Kardelen Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Menekşe yayımlamış olduğu mesajında şunları kaydetti;

 

“İnsanlarımızın birbirlerini sevgiyle ve sevinçle kucakladığı, toplumda sosyal dayanışma ve barış ruhunun egemen olduğu, akrabalık ve dostluk bağlarının güçlendiği bir bayrama daha kavuşmanın büyük mutluluğunu yaşıyoruz. Kırılan gönüllerin onarıldığı, dargınlıkların unutulduğu, kaynaşma ve birlik olma duygusunun perçinlendiği bu günler toplumsal yaşantımızda müstesna bir yere sahiptir.

 

Bulunduğumuz bu güzel coğrafyada derin kültürel zenginliklerimizin ve manevi değerlerimizin kazandırdığı dayanışma ruhu bizim en büyük enerji kaynağımızdır.

 

Toplumsal dayanışmanın en güzel örneklerinden biri de hiç şüphesiz Kurban İbadetidir. Kurban ibadeti bizlere, bir yandan kişinin Allah’a yakınlaşmasını sağlarken, aynı zamanda toplumda kardeşlik, dayanışma ve yardımlaşma bilincinin gelişmesine, sevgi ve dostluğun yaygınlaşmasına zemin hazırlar.

 

Bu duygu ve düşüncelerle tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramlarını en içten dileklerimle kutluyor, bayramın tüm insanlık için barışa, sevgiye, kardeşliğe ve yardımlaşmaya vesile olmasını temenni ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.