banner461
banner195

2. Altı Aylık Planlama Yapıldı

Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanlığı tarafından yürütülen “Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı” kapsamında kurulan “Yeterli Dengeli Beslenme ve Hareketli Yaşam Kurulu” 2013 Yılı 2. Toplantısını, Halk Sağlığı Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapıldı.

2. Altı Aylık Planlama Yapıldı
16 Eylül 2013 Pazartesi 18:24

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanlığı tarafından yürütülen “Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı” kapsamında kurulan “Yeterli Dengeli Beslenme ve Hareketli Yaşam Kurulu” 2013 Yılı 2. Toplantısını, Halk Sağlığı Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapıldı.

Toplantıya Halk Sağlığı Müdür Yardımcısı Dr. Yücel Şal, Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar Programlar ve Kanser Şube Müdürü Dr. Fethinaz Öztürk, Aile Hekimliği ve Toplum Sağlığı Şube Müdürü Dt. Levent Soysaldı ve kurul üyesi diğer kurum temsilcileri katıldı.

Toplantıda 2013 yılı birinci altı aylık  dönemi faaliyet raporunun sunumu ile 2013 Yılı ikinci altı aylık döneminde gerçekleştirilecek etkinlik ve faaliyetlerin görüşülmesi ve planlaması yapıldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.