banner461
banner195

“3. Altın Ambulans Sağlık Ödülleri” Oylaması

Acil sağlık hizmetleri alanında başarılı ve özverili çalışmaları ödüllendirmek ve teşvik etmek, acil sağlık sisteminin gelişmesine öncülük etmek, ulusal ve uluslar arası düzeyde acil sağlık hizmetleri konusunda halkın bilinçlendirilmesine katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen “3. Altın Ambulans Sağlık Ödülleri” oylaması başladı.

“3. Altın Ambulans Sağlık Ödülleri” Oylaması
26 Şubat 2016 Cuma 16:49

banner143
banner134
 Acil sağlık hizmetleri alanında başarılı ve özverili çalışmaları ödüllendirmek ve teşvik etmek, acil sağlık sisteminin gelişmesine öncülük etmek, ulusal ve uluslar arası düzeyde acil sağlık hizmetleri konusunda halkın bilinçlendirilmesine katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen “3. Altın Ambulans Sağlık Ödülleri” oylamasına, Nevşehir’den İl Sağlık Müdürleri kategorisinde Dr.Rahim ÜNLÜBAY, Şube Müdürleri kategorisinde Acil Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü Op.Dr.Ahmet Ahmi SAVCI ve Acil Tıp Teknisyeni (ATT) kategorisinde Ürgüp’lü ATT Sevcan AKGÜL oylamaya katılmaya hak kazandı.


Türkiye’nin dört bir yanından gelen ve komisyon tarafından oylamaya girmeye hak kazanan adaylar için 20 Şubat – 10 Mart tarihleri arasında
www.altinambulans.org sitesinden oy kullanılabilecek.

Oylamalar ve jüri değerlendirmeleri sonucu dereceye girenlere, ödülleri 22-28 Mart 2015 tarihleri arasında düzenlenecek olan Ödül Töreninde takdim edilecek.                               


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.