banner461

73 yaşındaki Koronavirüs hastasından duygulandıran mektup!

Nevşehir Devlet Hastanesi Corona Acil Polikliniğinde tedavi gören İclal M.Ö. adlı 73 yaşındaki yaşlı korona hastasının sağlık çalışanları için yazdığı not herkesi duygulandırdı.

banner503
73 yaşındaki Koronavirüs hastasından duygulandıran mektup!
29 Eylül 2020 Salı 11:15

banner143
banner134

Covid-19 testi pozitif olan, yüksek ateş ve öksürük şikayetlerinin artması sonucu ambulansla Nevşehir Devlet Hastanesi Corona Acil Polikliniğine getirilen, takip ve tedavi için Covid Servisine yatırılan, burada 6 gündür tedavi  gören İclal M.Ö. adlı 73 yaşındaki yaşlı hasta çantasından çıkardığı küçük not defterine şu satırları yazarak, tedavi içinodasına gelen Hemşire Gülşah Küsmez Han’a bu notu verdi. Taburcu olurken verecektim ama bu hastalıktan sonumuzun ne olacağı belli değil bu notu hastane yetkililerine ulaştır dedi.

Tüm Sağlık çalışanlarımıza çok teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin. Sayenizde kısa sürede iyileştim. Hepinize sağlıklı günler dilerim. Hastane personeline de teşekkürler. Yemeklerden de çok memnun kaldım.  İnsan ancak böyle güzel yemekleri evinde yiyebilir. Haklarını helal etsinler. Devlet hastanesinin her tespiti doğru, ben burada iyileştim teşekkürler.İclal


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.