banner461
banner195

Avanos Kaymakamı Eldivan Avanos Hastane İnşaatında İncelemelerde Bulundu

Avanos Kaymakamı Mustafa Eldivan ve Nevşehir İl Sağlık Müdürü Dr. Rahim Ünlübay ilçemizde yapımı süren 10 yataklı Devlet Hastanesi inşaatında incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldılar .

Avanos Kaymakamı Eldivan Avanos Hastane İnşaatında İncelemelerde Bulundu
22 Mayıs 2014 Perşembe 18:32

banner143
banner134

 Avanos Kaymakamı  Mustafa Eldivan ve   Nevşehir İl Sağlık Müdürü Dr. Rahim Ünlübay ilçemizde yapımı süren 10 yataklı Devlet Hastanesi inşaatında incelemelerde  bulunarak  yetkililerden bilgi aldılar .

16 Ağustos 2013 Cuma günü İnşaatına başlanılan Avanos Devlet Hastanesi 3.537 m2’lik arsa üzerine, Sağlık Bakanlığı tarafından ilçemizin sağlık ihtiyaçlarını karşılayacak kapasitede hazırlatılan tip proje doğrultusunda, 10 yataklı yeni devlet hastanesi yapılarak 2014 yılı sonunda Avanos’umuza  hizmet vermeye başlayacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
milliyetci muhafezakar - 4 yıl önce
En çok yatırımı avanosa yapın chp lileri sevindirin vah acıgöllüm vah yüzde 75 le korkarım bişey yapılmaz
Avatar
demokrat - 4 yıl önce @milliyetci muhafezakar
avanoslu vatandaşlar bu ülkenin evladı değilmi,bunun siyasi görüşle ne alakası var.oya göremi siz hizmet ediyorsunuz,sen milliyetçi muhafezakarlığın daha birinci şartını ihlal ediyorsun senden iyi provakötör olur .
Avatar
Ülkü Aslan (milliyetçi muhafaeakar'a yanıt) - 4 yıl önce
arkadaşım cinsiyetini bilemediğimiz için arkadaşım diye hitap ettim sana milliyetçilik ve muhafazakârlık nedir diye soracağaın ancak sen daha muhafaza kelimesini doğru yazamıyorken bu soruma nasıl cevap vereceksin? en çok yatırım dediğin avanos'a ne yapıldı? yapıldıysa birşey hep birlikte kullanmıyor muyuz? avanos'un halkı gavur mu ki bu şekilde yerebiliyorsun. bu ülkede her ne kadar bu hükümet unutturmaya çalışsada demokrasi var. herkes istediğini seçmekte özgürdür. avanos'un önceki akpli başkanıda ırmağın bütün kenarını kardeşine verdiya 49 yıllığına o zaman neden ses
n çıkmıyordu? tek iş adamı tek yatırımcı onun kardeşi miydi? lütfen rica edeceğim siyaset yapmak istiyorsanız önce cehaletinizden kurtulun. hem cahil olup hem siyaset yapılmaz. hadi biz bize bişey demiyoruz ama vallahi ve billahi başka vilayetten bir insan bu cehaletinize başka tarafıyla güler. biraz ilim irfan sahibi olun sonra siyaset yapmaya soyunun.