banner461
banner195

Avanos ve Derinkuyu Devlet Hastaneleri 2 Mayıs'ta İhale Ediliyor

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından Nevşehir e bağlı Avanos ve Derinkuyu ilçelerinde yapılması planlanan Devlet Hastanesi yapımı ihalesinin tarihini açıkladı.

Avanos ve Derinkuyu Devlet Hastaneleri 2 Mayıs'ta İhale Ediliyor
27 Mart 2013 Çarşamba 11:40

banner143
banner134

 AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Erdal Feralan,Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider in ortak çalışmaları sonucundaki girişimleri sonuç verdi.Nevşehir Vekillerinin bu çalışma ve gayretleri sonucunda Avanos ve Derinkuyu Devlet hastaneleri yapım için  ihale tarihleri açıklanırken Ürgüp Devlet hastanesi yapımı içinde ihale aşamasına gelindiği belirtildi.

Avanos ve Derinkuyu Devlet Hastanesi İhale Tarihi T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ Resmi web sitesinde yayınlandı.

Nevşehir İli Derinkuyu ve Avanos İlçelerinde 1'er Adet 10 Yataklı Devlet Hastanesi İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İnşaatı İşi        "  02.05.2013 -  14:30"

Öte yandan Ürgüp ilçesinde yapılması planlanan ve ihale aşamasına gelen Ürgüp Devlet Hastanesi içinde çalışmaların son aşamaya geldiği ve önümüzdeki günlerde bu konuda Ürgüplülere müjdeyi verecekleri belirtildi.                  Gücünüzün Farkındamısınız!

 “Her zaman Gücünüz Gücümüz,Gücümüz Gücünüz…!”

 NEVŞEHİR'İN ULUSAL HABER SİTESİ : www.fibhaber.com

 FİB Haber Merkezi olarak “Biz hep gitmişizdir.. Kimilerinin hoşuna, kimilerinin zoruna.”

 %100 Nevşehir Haberleri Burada… FİB Haber Farkıyla…

 

Nevşehir’in Ulusal İnternet Haber Sitesi… www.fibhaber.com

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Acıgöllü - 5 yıl önce
evet herzamanki gibi yatırımları ürgübe yapın, derinkuyuya yapın, avanosa yapın, gülşehire yapın.. nasıl olsa nevşehirin acıgöl diye bir ilçesi yok. nasıl olsa acıgöldeki oylar çantada keklik, seçimden secime 1 kere gelip acıgöllüleri kandırırsınız. sağolsun acıgöl belediye başkanıda yeniden seçilebilmek telaşı ile milletvekillerine yaranmaya çalışıyor, acıgöle renkli parke döşemekten başka icraatı yok. acıgölün 100 yataklı hastanesini kız meslek lisesine çevirdiler. kapattılar hastanemizi. kapattılar adliyemizi, organize sanayimizi yok etmek üzereler. bizim belediye başkanımız ise parke taş döşüyor. ne diyeyim, yazıklar olsun sizlere, allaha verirsiniz artık hesabınızı.....
Avatar
acıgöllüüü - 5 yıl önce
acıgöle de yapılacak bunlar sadece ihale sürecine gelmiş olanlar 50 kere açıklandı acıgöle entegre hastane hacııı!!!!
Avatar
DERİNKUYULU - 5 yıl önce
10 yatakli hastane mi olur allah aşkina ayip yahu
Avatar
mahmut yanbasar - 5 yıl önce
acıgölün hastanesi noldu
Avatar
Acıgöllü - 5 yıl önce @acıgöllüüü
bende tam onu diyorum zaten. 50 kere açıklandı ama ortada icraat yok. ve en önemliside şu, acıgöle hastane gerekli ise 100 yataklı hastane niye okula çevrildi. acıgöle hastane gereksiz ise niye entegre hastane yapılıyor? niye gerçekleri saklıyorsunuz bu milletten.