banner461
banner195

Böyle rekortmen Müdüre can kurban...

Bir dönem il sağlık müdürünün 1 yıl bile görevde kalamadığı, en uzun görevde kaldığı sürenin 4 yılı geçemediği makamda Dr. Rahim Ünlübay 7 yıldır oturma başarısını gösterdi.

Böyle rekortmen Müdüre can kurban...
14 Ocak 2018 Pazar 17:22

banner143
banner134
Bir dönemNevşehir'de  il sağlık müdürünün 1 yıl bile görevde kalamadığı, en uzun görevde kaldığı sürenin 4 yılı geçemediği makamda Dr. Rahim Ünlübay 7 yıldır oturma başarısını gösterdi.

Böyle rekortmen Müdürlere can kurban...
En son sağlık müdürlüğünde yapılan atamalarla birlikte yeniden Nevşehir il sağlık müdürlüğü görevine getirilen Ünlübay’ın bu makamda bunca senedir kalmasının sırrı hiç tartışmasız işindeki başarısı ve anlaşılan o ki, Ünlübay Nevşehir sağlık müdürlüğü tarihine rekortmen müdür olarak geçecek. Kendisini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

Dr. Rahim Ünlübay Kimdir?
Ünlübay, 1978 yılında Konya’da doğdu. İlk, Orta, Lise tahsilini Konya’da yaptı. Elazığ Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. Daha önce İl Ambulans Servis Başhekimliği, Acil Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğü, Nevşehir Dr. İ.Ş. Atasagun Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcılığı görevlerinde bulundu. 2011 yılından beri Nevşehir İl Sağlık Müdürü görevini yürütmekte.  İngilizce bilmekte.

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.