banner461
banner195

Eski Binanın Tahsisi Başbakanlığın Onayında

Nevşehir’de uzun yıllar sağlık il müdürlüğüne hizmet binası olarak hizmet veren eski sağlık il müdürlüğü binasının Aile ve Sosyal Politikalar il müdürlüğüne tahsisinde son karar Başbakanlığın.

Eski Binanın Tahsisi Başbakanlığın Onayında
20 Şubat 2014 Perşembe 18:48

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de uzun yıllar sağlık il müdürlüğüne hizmet binası olarak hizmet veren eski sağlık il müdürlüğü binasının Aile ve Sosyal Politikalar il müdürlüğüne tahsisinde son karar Başbakanlığın.

Edinilen bilgiye göre; Nevşehir Defterdarlığı tarafından yürütülen tahsis işlemlerinin önümüzdeki günlerde tamamlanacağı belirtildi.

Aile ve Sosyal Politikalar il müdürlüğünün il merkezinde verir hale gelmesi özellikle vatandaşında işini kolaylaştıracak. Zira Beğendik yanında bulunan kiralık bir bina da hizmet veren Aile ve Sosyal Politikalar il müdürlüğü binasına engelli vatandaşların da ulaşımı bir hayli zor oluyordu.

Tahsis işlemlerinin bu ay içerisinde tamamlanmasıyla birlikte İl Müdürlüğünün bu binada bakım ve onarım çalışması yapacağı ve muhtemelen Nisan itibaren de Aile ve Sosyal Politikalar il müdürlüğünün eski sağlık müdürlüğünün yer aldığı binada hizmet vermeye başlayacağı bildirildi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
sayın yetkililer - 4 yıl önce
söz konusu bu bina halka hizmet için kütüphane olarak çok güzel bir yer olur.çarşının merkezin halkla içiçe bir konumda olaması nedeyle.yetkililerin bu sese kulak vermesi ve duyarlı olması gerekir.kütüphaneler bina olarak halktan uzak olursa okadar toplum cahil kalır.kütüphane merkezde olur.aile sosyal politika bakanlığına bağlı il müdürlüğü eski bağkur binasındada olur valiliğin içesisinde bir birimdede olur.adliye ninası taşınacak orayada alınabilir.