banner461
banner195

Eski Hastanenin Hali İçler Acısı

Nevşehir'in ilk özel hastanesi konumundaki bina kimliği belirsiz kişi ya da kişilerin saldırısına uğradı.

Eski Hastanenin Hali İçler Acısı
13 Eylül 2013 Cuma 11:37

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir'in ilk özel hastanesi konumundaki bina kimliği belirsiz kişi ya da kişilerin saldırısına uğradı. Bazı camların taşlarla kırıldığı binanın önü cam parçaları ile çevrilmiş durumda. Nevşehir'de uzun yıllar hizmet verdikten sonra, bir süre önce şirket yönetimin aldığı kararla hizmetin durdurulduğu ve geçici olarak kullanım dışı bırakılan hastanenin camları kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce kırıldı. Dış kaplaması tamamen cam olan binaya atılan taşlar veya sert cisimler nedeniyle parçalanan kısımlar yayaların kullandığı geçiş yoluna döküldü.

Binanın merdiven kısımlarında da her kareye savrulan cam kırıkları hastanede personel bulunmaması nedeniyle temizlenemedi.

Çevre sakinlerinin şirket yetkililerine kimliği belirsiz kişi ya da kişilerin hastane binasına zarar verdiği yönünde bilgi verdikleri öğrenilirken, yıllarca Nevşehir halkına sağlık hizmetlerinde bulunmuş kuruma yapılan saldırı da kınandı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ömer - 5 yıl önce
bunu yapan insan deıldır zaten bi hastane orası kapalı olsa bıle kaç kişi oranın ekmegını yedı faydası vardı herkese
Avatar
ASYA 50 - 5 yıl önce
kesinlikle ömer bey size katılıyorum :( yazık çok yazık memleket teksasa dönüyor nedir bu son günlerdeki durumlar haller.nezen olayı,selda tunç olayı,balon kazası,turistlere yapılan hain saldırı ve daha bilmediğimiz neler nelerr :( çok üzülüyorum.emniyet güvenlikmi yetersiz
Avatar
KAPADOKYALI 5034 - 5 yıl önce
:( :( :( :'(
Avatar
Nevşehir - 5 yıl önce
biz orta anadolu insanlarının yüreğide, kıraç toprağları gibi sevgiden ve hoşgörüden yoksun.