banner461
banner195

Hekimin Nevşehir’de Ev’i Yok

Türkiye’nin birçok ilinde bulunan hekim evi ne yazık ki Nevşehir’de yok. Eski sağlık müdürünün gayretleri de sonuçsuz kaldı. İl Müdürü Ünlübay’ın ise konuya dair tek bir cümlesi bile yok.

 Hekimin Nevşehir’de Ev’i Yok
11 Haziran 2014 Çarşamba 18:07

banner143
banner134

 Hekimin Nevşehir’de Ev’i Yok

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye’nin birçok ilinde bulunan hekim evi ne yazık ki Nevşehir’de yok. Eski sağlık müdürünün gayretleri de sonuçsuz kaldı. İl Müdürü Ünlübay’ın ise konuya dair tek bir cümlesi bile yok.

Eski il sağlık müdürü Dr. Serkan İnceçayır, yeni devlet hastanesinin hizmete girmesinin ardından Ürgüp’ün bir hekim evi kazanacağını belirtmiş, Ürgüp ilçesinde sağlık sektöründeki hizmetlerin daha koordineli verilmesine zemin hazırlayacak olan yeni devlet hastanesinin inşasının ve hizmete sunulmasının ardından şu an halen kullanılan bina Nevşehir’de ilk kez bir hekim evi olarak hizmete vereceğini söylemişti.

Polis Evi, Ordu Evi, Öğretmen Evinin bulunduğu Nevşehir’de İnsanımızın en önemli gereksinimi olan sağlık sorunlarının çözülmesi anlamında fedakarca hizmet veren hekimlerin sosyal ve kültürel faaliyetlerde bulunabileceği bir evininin olmaması dikkat çekiyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Sayit - 4 yıl önce
Bu hekim evi ne oluyor bana birisi anlatabilirmi islevi ney???
Avatar
ERGEN - 4 yıl önce @Sayit
bilmediğin istanbulu sana anlatsan ne olur ki.