banner461
banner195

Kapadokya Hastanesinden GESİAD Üyelerine Özel İndirimler

Nevşehir Genç Sanayiciler ve iş adamları derneği yönetim kurulu başkan yardımcısı A.Ersan Erdogan Gesiad üyesi olan Kapadokya Hastanesini ziyaret etti.

Kapadokya Hastanesinden GESİAD Üyelerine Özel İndirimler
02 Mayıs 2013 Perşembe 11:36

banner143
banner134

 Ziyarette Kapadokya Hastanesi Baş hekimi Opr.Dr Fatih Yakut Gesiad ile ortak çalışmalar yapabileceklerini Gesiad’lı iş adamlarına hastane olarak özel indirimler uygulanabileceğini dile getirdi. Yakut kendilerinin de GESİAD üyesi olduğunu bundan dolayı Gesiad ‘ın faaliyetlerinin içinde olduklarını yurt dışı gezileri yurt içi gezileri ikili iş görüşmeleri ürün alım ve satım talepleri gibi bir çok çalışmada birlikte hareket ettiklerini kaydetti.

 

Opr.Dr Fatih Yakut Nevşehir İş dünyasının en büyük sivil toplum kuruluşu (GESİAD) ‘ın Nevşehir için çok büyük çalışmalar yaptıklarını ve bu çalışmalarda Kapadokya Hastanesinin üyesi oldugu (GESİAD) ile ortak çalışmalar yapmaya hazır oldugunu dile getirdi.

 

Erdogan Kapadokya Hastanesinin Nevşehir’de sağlık sektöründe çok önemli bir konuma sahip olduğunu üyelerinin de bildiğini kaydetti. Görüşmeler neticesinde Gesiad ve Kapadokya hastanesi özel indirimler üzerinde anlaşmada bulundular.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.