banner461
banner195

Kızılay'da Hedef 100 Bin TL’nin Üzerine Çıkmak

Kızılay Nevşehir Şube Başkanlığının bu yıl ki ramazan yardımı hedefi 100 bin TL nin üzerine çıkmak olarak belirlendi.

Kızılay'da Hedef 100 Bin TL’nin Üzerine Çıkmak
14 Haziran 2013 Cuma 10:48

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Kızılay Nevşehir Şube Başkanlığının bu yıl ki ramazan yardımı hedefi 100 bin TL nin üzerine çıkmak olarak belirlendi.

Geçtiğimiz yıl ramazan ayı süresince Forum Kapadokya’da ramazan paketi bağış kampanyası düzenleyen ve hayırseverlerin de yardımlarıyla Nevşehir’deki fakir ve dar gelirli ailelere 100 bin TL dolayında ayni ve nakdi yardım yaptıklarını belirten Kızılay Şube Başkanı Cengiz Gülen, bu yıl ki hedeflerinin 100 bin TL nin üzerine çıkmak olarak belirlediklerini söyledi.

11 Ayın sultanı Ramazan ayı süresince Nevşehirli hayırseverlerin ilimizdeki tüm fakir ve dar gelirli ailelere yardım amacıyla adeta hayır yarışı içerisine girdiklerini belirten Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen, “Mübarek ramazan ayı süresince Kızılay Nevşehir Şubesi olarak ilimizdeki yardıma ihtiyacı bulunan ailelerimize ayni ve nakdi yardımlarımız sürecek. Geçtiğimiz yıl 100 bin TL dolayında bir yardım yapmıştık. Bu yıl hedefimiz bu rakamın daha üzerinde bir yardımı fakir ve dar gelirli ailelerimizle buluşturmak olacak” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.