banner461
banner195

Kozaklı Kaplıcalarında Bayram Bereketi

Nevşehir'in şifalı sularıyla ünlü ilçesi Kozaklı Kaplıcaları 4 günlük Kurban Bayramı tatilini termal ortamda geçirmek isteyen vatandaşların akınına uğradı.

Kozaklı Kaplıcalarında Bayram Bereketi
16 Eylül 2016 Cuma 19:06

banner143
banner134
Nevşehir'in şifalı sularıyla ünlü ilçesi Kozaklı da hizmet veren DİVA İSİB otelin genel müdürü Sami Terzioğlu da Kurban Bayramında yüzde 100 doluluk oranına ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Bayrama 15 gün kala rezervasyonları almaya başladıklarını ve talepleri karşılamakta zorlandıklarını belirten Terzioğlu, "Kurban Bayramı tam anlamıyla bize bereketiyle geldi. Gördüğümüz ilgiden dolayı adeta bayram mutluluğumuz ikiye katlandı" diye konuştu. Bayram tatilini otellerinde geçiren misafirlerimiz için çeşitli aktiviteler hazırladıklarını kaydeden Terzioğlu, konaklama fiyatını Sabah ve akşam yemeği dahil kişi başı sabit tuttuklarını açıkladı.

Kurban bayramında otellerini tercih eden herkese teşekkürlerini dile getiren DİVA İSİB otelin Genel Müdürü Sami Terzioğlu bu vesile ile tüm halkımızın bayramlarını tebrik ederim .Ayrıca Kurban Bayramı sonrasında da kendisini sağlığını ve sevdikleriyle birlikte stresten uzak kalmak isteyen herkesi Kozaklı ilçemizdeki tesislerimize bekliyoruz dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.