banner461
banner195

Neden Elektronik Sigara?

Sigara insan sağlığını tehdit eden en büyük etkenlerdendir. Sigaradan çekilen her nefes, insan sağlığını tehlike altına sokmaktadır. Sadece içen insan değil, çevrede bulunan insanlarında risk altında olmasına neden olmaktadır.

Neden Elektronik Sigara?
15 Şubat 2017 Çarşamba 17:51

banner143
banner134
Neden Elektronik Sigara?
 
Sigara insan sağlığını tehdit eden en büyük etkenlerdendir. Sigaradan çekilen her nefes, insan sağlığını tehlike altına sokmaktadır. Sadece içen insan değil, çevrede bulunan insanlarında risk altında olmasına neden olmaktadır. Bu yüzden Dünya Sağlık Örgütü ve bunun yanı sıra diğer sağlık örgütleri de sigara bırakma kampanyaları düzenlemektedir. Sağlık Bakanlığı sigara bırakma hattı uygulaması başlatarak, bu kampanyalara destek vermektedir. Birçok ülkede halka açık alanlarda sigara içilmesi yasaklanmıştır ve her geçen gün halkın bu illetten kurtulabilmesi için yeni caydırma uygulamaları gündeme gelmektedir.
 
Elektronik Sigarada Amaç Ne?
 
Elektronik sigara sigaranın insan üzerinde yarattığı olumsuz etkilerden kurtarmayı amaç edinmektedir. Bu yöntem ile sigara dumanı ile insan vücuduna giren nikotin ve diğer zehirli maddelerin etkisi yok edilmektedir. Özellikle sigara kullanım derecesine göre elektronik sigara içinde verilen nikotin ile hem sigara kullanıcısının yoksunluk sendromu yaşamasının önüne geçilmektedir hem de zamanla azaltılan nikotin miktarı belirli bir süre içinde farkında olmadan sigarayı bırakma konusunda yardımcı olmaktadır.
 
Elektronik sigara fiyatları üretici ve satıcı firmanın uyguladığı fiyat politikası ile bağıntılıdır. İnternet üzerinden satışı yapılabildiğinden birçok satıcı firma, bu pazardan kar etmeyi amaçlamaktadır. Toptan elektronik sigara fiyatları muhakkak perakende satışlara nazaran daha avantajlı durumdadır.
 
Birçok girişimci elektronik sigara satışı gibi büyük bir pazardan kar sağlamak amacı ile ilgili firma ve kuruluşlar ile iletişime geçerek bu konuda atılım yapmaktadır. Sigaradan caydırıcı diğer önlemler ile kıyaslandığında bu ürünün hem müşteri potansiyeli yüksektir, piyasadaki diğer sigara bırakma ürünlerine göre daha ucuz olduğu için daha fazla satışı yapılmaktadır. Böylece girişimci daha fazla ürün satarak sürümden kazanmaktadır. Bu sayede ticaret yapan kişi bir taraftan kar ederken diğer taraftan halk sağlığına hizmet ediyor olmanın huzurunu yaşayabilmektedir. Joyetech markasını tercih ederek, bu konuda tüm riskleri ortadan kaldırabilirsiniz. Özellikle joyetech likit gibi seçenekler sizin için farklı seçim şansı sağlayacaktır. Bu açıdan güvenli ve kaliteli ürünler için mutlaka siz de seçim sırasında dikkatli tercih yapmalısınız. Bu nedenle ilk olarak joyetech elektronik sigara modellerini incelemeniz, elektronik sigara kullanımında sorun yaşamanızı önleyecektir.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.