banner461

Nevşehir ADSM 24 Saat Hizmet Veriyor

Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2005 yılından itibaren halkımıza hizmet veren Diş Merkezinde, hekim kadrosuna yenileri eklenerek halkımıza, acil vakalar da dahil 24 saat hizmet verilmektedir.

banner503
Nevşehir ADSM 24 Saat Hizmet Veriyor
24 Mart 2017 Cuma 16:05

banner143
banner134
Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2005 yılından itibaren halkımıza hizmet veren Diş Merkezinde, kaliteli hizmeti daha çok kişiye daha kısa sürede ulaştırma amacı ile gerek çalışma ortamı, gerekse mesai saatleri açısından kapasitesini sürekli artırılarak sürdürülebilir olması için diş merkezinin hizmet talebinin her geçen gün artması günlük hasta müracaatının yükselmesi nedeni ile sürekli hekim kadrosuna yenileri eklenerek halkımıza, acil vakalar da dahil 24 saat hizmet verilmektedir.

Merkezimizde 1 Periodontoloji(Diş Eti Hastalıkları) Uzmanı, 1Restoratif(Dolgu ve Esteti Diş)Uzmanı, 1 Endodonti(Kanal Tedavi) Uzmanı, 1 Protetik(Protez Tedavi) Uzmanıve 27 Diş Tabibiolmak üzere 31 Diş Tabibi ile aktif olarak çalışmaktadır.

Hafta içi:08:00  - 17:00 saatleri arasında poliklinik hizmetleri,17:00 – 19:00 saatleri arasında mesai dışı poliklinik hizmeti verilmektedir.Cumartesi – Pazar günleri 24 Saat esasına göre bir klinikte nöbet hizmeti verilmekte ayrıca Cumartesi günü09:00 – 12:00  saatleri arasında MHRS ile  poliklinik hizmeti vermekteyiz.

Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde tüm sosyal güvenlik kurumları, özel bütçeli kurum hastaları ve özel hastalara hizmet vermektedir. Halkımıza her zaman daha iyisini gerçekleştirme adına, merkezimizde çalışmalarımız sürekli değişim ve yenilenerek devam etmektedir.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.