banner461
banner195

Nevşehir de 20’ye Yakın Sağlık Merkezinde Onarım Yapılacak

Nevşehir Sağlık İl Müdürlüğü ile Halk Sağlığı müdürlüğünün birlikte yürüttüğü çalışmalar doğrultusunda ilimiz genelindeki çok sayıda aile sağlığı merkezinde onarım çalışmaları yapılacak.

Nevşehir de  20’ye Yakın Sağlık Merkezinde Onarım Yapılacak
05 Mayıs 2014 Pazartesi 15:00

banner143
banner134

 20’ye Yakın Sağlık Merkezinde Onarım Yapılacak

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Sağlık İl Müdürlüğü ile Halk Sağlığı müdürlüğünün birlikte yürüttüğü çalışmalar doğrultusunda ilimiz genelindeki çok sayıda aile sağlığı merkezinde onarım çalışmaları yapılacak.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Halk Sağlığı Müdürü Dr. Mahmut Aydın, ilimiz genelindeki Aile Sağlığı Merkezlerinde başlatılan onarım ve engelliler için düzenleme çalışmalarının hızla sürdüğünü söyledi.

Söz konusu çalışmalar çerçevesinde il merkezindeki 3, 4 ve 5 nolu Aile Sağlığı Merkezleri ile Acıgöl Merkez Aile Sağlığı merkezlerinde engelli asansörlerinin yapıldığı ve hizmete koyulduğunu kaydeden Halk Sağlığı Müdürü Dr. Mahmut Aydın, Avanos ilçesine bağlı Ayhan ve Kozaklı ilçesine bağlı Karasenir ile bu yöredeki bir çok sağlık evi ve aile sağlığı merkezlerinde hem onarım, hem de engelli vatandaşların sağlık kuruluşlarına daha rahat ulaşımını sağlayacak olan düzenlemelerin önümüzdeki günlerde yapılacağını kaydetti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.