banner461
banner195

Nevşehir'de “Bypass” Ameliyatları Devam Ediyor

Nevşehir Devlet Hastanesinde başarılı bir açık kalp ameliyatı (koroner bypass) daha gerçekleştirildi.

Nevşehir'de “Bypass” Ameliyatları Devam Ediyor
20 Aralık 2018 Perşembe 17:07

banner143
banner134

Nevşehir Devlet Hastanesinde başarılı bir açık kalp ameliyatı (koroner bypass) daha gerçekleştirildi.

Göğüs Ağrısı ve şikayetleri ile Nevşehir Devlet Hastanesine başvuran Derviş Güçlü önce anjiyografi operasyonu yapıldı. Daha sonra Güçlü’nün kardiyoloji ve kalp damar cerrahi uzmanları tarafından açık kalp ameliyatı yapılması gerektiğine karar verildi. Derviş Güçlü’nün Bypass ameliyatı başarılı bir şekilde Nevşehir Devlet Hastanesinde gerçekleştirildi.

Ortak değerlendirme neticesinde açık kalp cerrahisi (bypass cerrahisi) yapılmasına karar verilen hasta İstanbul Sağlık Bilimleri Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma hastanesinden Kalp Damar Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Burak Onan başkanlığındaki ekibi ve Hastanemiz Kalp Damar Cerrahi uzmanları Op. Dr. Fırat Durna, Op. Dr. İbrahim Yıldızhan ile birlikte operasyona alındı.

Aynı zamanda Nevşehir İl Sağlık Müdürlüğü Destek ve Personel Hizmetleri Başkanı Mustafa Güçlü’nün de babası olan Derviş Güçlü (69) ,yapılan başarılı operasyon sonunda sağlığına kavuşarak taburcu edildi.

İl Sağlık Müdürlüğü olarak başarılı operasyonda emeği geçen doktorlarımıza ve personelimize teşekkür eder; Derviş Güçlü amcamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.


bypass ameliyatı manşet...jpg

bypass ameliyat taburcu.jpeg


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.