banner461

Nevşehir Devlet Hastanesi Genel Cerrahi I Servis Odaları Yenilendi

Nevşehir Devlet Hastanesi Genel Cerrahi I servisinde bulunan tüm hasta yatakları ve hasta refakatçı koltukları yenilenerek hastalarımızın hizmetine sunuldu.

banner503
Nevşehir Devlet Hastanesi Genel Cerrahi I Servis Odaları Yenilendi
31 Temmuz 2014 Perşembe 21:24

banner143
banner134

 Nevşehir ili Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Nevşehir Devlet Hastanesi Genel Cerrahi  I  Servisinde bulunan 21 adet hasta yatağı yenilenmiştir.

 

 

Nevşehir Kamu Hastaneleri Bİrliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Muhammet Çömçe “ Kalite Standartları kapsamında hizmet kalitesini artırmak ve hastalarımıza daha rahat bir imkan sunmak amacı ile Nevşehir Devlet Hastanemizdeki servis katlarında bulunan hasta yataklarımızın yenileme işlemlerine başladık, ilk olarak Genel Cerrahi I Servisimiz deki  5 adet çift kişilik, 11 adet tek kişilik toplam 21 adet yeni hasta yatağı ve refakatçı koltuğu, hasta yatak başı dolapları tamamen yenilenerek hastalarımızın hizmetine sunulmuştur. Hastane servis katlarımızdaki her odamız özel oda standartlarında olup Lcd ekran TV, masa tipi buzdolabı, Oda içi dahili telefon, Her Odada Banyo ve Lavaboda bulunmaktadır. Yakın zamanda diğer servislerimizdeki hasta yatakları da sıra ile yenilenecektir.” dedi.

 

Nevşehir KHB Haber – Ahmet Ak  www.nevsehirkhb.gov.tr

 

 

 

 

 

 

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
her şeye kıllanan adam - 6 yıl önce
insanın hasta olup hastaneye yatası geldi :))
Avatar
- 6 yıl önce
zaten bu hastane yeni yapılmadımı ?