banner461
banner195

Nevşehir Devlet Hastanesi Personellerimize Yapılan Saldırıyı Kınama Basın Açıklaması

Nevşehir 14 Mart Tıp Bayramını Buruk Kutluyor, Saldırıyı Şiddetle Kınıyoruz

Nevşehir Devlet Hastanesi Personellerimize Yapılan Saldırıyı Kınama Basın Açıklaması
13 Mart 2015 Cuma 17:53

banner143
banner134
 Nevşehir 14 Mart Tıp Bayramını Buruk Kutluyor, Saldırıyı Şiddetle Kınıyoruz...

(BASIN AÇIKLAMASI)

NEVŞEHİR 14 MART TIP BAYRAMINI BURUK KUTLUYOR

SALDIRIYI ŞİDDETLE KINIYORUZ

 

            14 Mart Tıp Bayramı arifesinde, Kadın Doğum Polikliniğimizde hastalara şifa dağıtmak ve hastaların yaralarını sarmak için canla başla görev yapan sağlık çalışanı ve doktor arkadaşımıza saldırıda bulunulmuştur. Sağlık çalışanlarının kanayan yarası olan bu çirkin olayı kınıyoruz. Çalışanlarımıza yönelik yapılan sözlü ve fiili saldırılar iş motivasyonumuzu bozmaktadır. Ancak bizler her türlü koşullarda vatandaşlarımızın sağlığı için gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam edeceğiz. Biz, mesleğimizi güven içinde ve huzurla yapmak istiyoruz.

 

Bu ortamı sağlamak için tüm tarafları hoşgörüye, bilimselliğe ve toplum yararını gözetmeye çağırıyoruz. Bakabileceğinin çok üstünde hasta bakan, tutabileceğinden daha fazla nöbet tutmak zorunda kalan, her türlü olumsuz şartlarda görevini yapmaya çalışan, gece gündüz demeden fedakârca mesleğini icra eden hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarımızın sebep ne olursa olsun sözlü ve fiziksel şiddete maruz kalmasını kesinlikle kabul etmiyoruz. Op. Dr. Muhammed Toprak, Sekreter Arzu Eker ve Güvenlik Personeli Ufuk Biçici kardeşlerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Sağlık çalışanlarının kanayan yarası olan bu çirkin saldırıyı tekrar şiddetle kınıyoruz ve bir daha bu gibi durumların yaşanmamasını temenni ediyoruz.

 

                                                                                                                                                            Dr. Yücel ŞAL

                                                                           Hastane Yöneticisi


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
yazık sana başkan - 3 yıl önce
olayın olduğu gün personele saldıran insanlıktan nasibini almamışların yanında geceye kadar kal ama personellere bir geçmiş olsun bile deme sonra da kalk 2 gün sonra böyle bir açıklama yap. helal sana başkan tam da siyasilerin senden istedikleri gibi davrandın!!!!