banner461

Nevşehir'e Müstakil Diyaliz Merkezi Kuruluyor

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz yaptığı açıklamasında; Nevşehir Devlet Hastanesi Bünyesinde "Müstakil Diyaliz Merkezi" Kurulacağını müjdeledi.

banner503
Nevşehir'e Müstakil Diyaliz Merkezi Kuruluyor
07 Ekim 2016 Cuma 11:01

banner143
banner134
Nevşehir Devlet Hastanesi'ne Yeni Diyaliz Ünitesi yapımı için Nevşehirli Hayırsever İşadamı Öbekli ile protokolü imzalandı.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz , Nevşehir Devlet Hastanesi bünyesinde, NTSO Başkan Vekili Sanayici iş adamı Mehmet Ali Öbekli tarafından yapımı üstlenilen ve projesi tamamlanan 50 yataklı müstakil Diyaliz Merkezi için protokol imzalandığını açıkladı.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, "Nevşehir Devlet Hastanemize hayırseverimizce yaptırılan H.Mustafa Öbekli Diyaliz Merkezi imza protokolünü imzaladık. Hayırlı olsun "dedi. 

Nevşehir Devlet Hastanesi yerleşkesinde ek bina olarak kurulacak olan diyaliz merkezinin yapımını üstlenen NTSO Başkan Vekili Hayırsever iş Adamı Mehmet Ali Öbekli'ye teşekkür ederek sözlerine başlayan Milletvekili Mustafa Açıkgöz “Sağlık insan hayatı için çok önemlidir. Bundan dolayı da sağlığa ne kadar yatırım yapılırsa azdır. Bir kez daha bu örnek hareketi için Nevşehirli kıymetli Sanayici İş Adamımız Mehmet Ali Öbekli'ye teşekkür ediyorum” dedi.

Nevşehir Islah OSB'de NTSO Başkan Vekili Sanayici iş adamı Mehmet Ali Öbekli'nin Nevsaç firması ofisinde gerçekleştirilen protokole Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Ebubekir Gizligider, İl Sağlık Müdürü Rahim Ünlübay, Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Muhammet Çömçe katıldı.

Vali Aktaş, Nevşehir Devlet Hastanesi bünyesinde yapılacak olan Diyaliz merkezinin yapılmasına katkı sağlayan Öbekli Ailesi'ne teşekkür etti. 

Nevşehir Devlet Hastanesi yerleşkesinde ek bina olarak kurulacak olan diyaliz merkezinin yapımını üstlenen NTSO Başkan Vekili Hayırsever iş Adamı Mehmet Ali Öbekli'ye teşekkür ederek sözlerine başlayan Milletvekili Mustafa Açıkgöz de “Sağlık insan hayatı için çok önemlidir. Bundan dolayı da sağlığa ne kadar yatırım yapılırsa azdır. Bir kez daha bu örnek hareketi için Nevşehirli kıymetli Sanayici İş Adamımız Mehmet Ali Öbekli'ye teşekkür ediyorum” dedi.

Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider ise, "Zor günlerden geçtiğimiz şu günlerde hayırsever hemşerilerimizin bu hayrıyla sevinmiş bulunuyoruz. Kendisine çok teşekkür ediyor, Yüce Mevla'dan kazancının bereketlenmesini niyaz ediyorum." dedi.

Hayırsever Mehmet Ali Öbekli ise doğup büyüdüğü topraklara sağlık alanında katkı sağlıyor olmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek çalışmaların en kısa sürede tamamlanarak hizmete sunulacağını belirtti.

Tören, yapılan bağış protokolüne imzaların atılması ile son buldu.
Nevşehir'e "Mustafa Öbekli Diyaliz Merkezi" Kuruluyor!

Müstakil Diyaliz Merkezi Hayırsever İş Adamı Mehmet Ali Öbekli'nin Merhum Babası Mustafa Öbekli adına yapılacak...

Nevşehirli hayırsever Sanayici iş adamı Mehmet Ali Öbekli tarafından yapımı karşılanacak ve bu ay içerisinde protokol yapılarak inşaasına başlanacak olan "Mustafa Öbekli Diyaliz Merkezi"nin yıl sonuna kadar hizmete girmesi bekleniyor.Bu güzel hizmeti şehrimize kazandıracak olan Hayırseverimiz Mehmet Ali Öbekli'ye, diğer Nevşehirli hayırseverlerimize de örnek teşkil etmesi açısından FİB Haber Merkezi olarak kendilerine ve Ailesine teşekkür ediyoruz.


İşte Mustafa Öbekli Müstakil Diyaliz Merkezinin pilot görüntüleri

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.