banner461
banner195

Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Yerel Basın Toplantısı Düzenledi

Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Muhammet Çömçe, il genelindeki ulusal ve yerel gazete temsilcileri ile Nevşehir Devlet Hastanesinde basın toplantısı gerçekleştirdi.

Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Yerel Basın Toplantısı Düzenledi
17 Ekim 2014 Cuma 18:46

banner143
banner134
Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Muhammet Çömçe,  il genelindeki  ulusal ve yerel gazete temsilcileri ile Nevşehir Devlet Hastanesinde basın toplantısı gerçekleştirdi. Dr. Çömçe yeni kurduğu ekibi basına tanıtarak ileriki dönemlerde planlanan sağlık gelişmeleri hakkında gelecekle ilgili basın mensuplarına bilgi verdi.

 

Nevşehir İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Muhammet Çömçe’nin yaptığı açıklamada sağlık tesislerdeki gelişmeler hakkında bilgileri gerekse bağlı tesislerde basın organlarının yaşadığı sorunları değerlendirdi. Davete katılan basın organlarının da sorularını yanıtlayan Genel Sekreterimiz basın organların haber almada yaşadıkları sorunların aşılabileceği ve bu kapsamda gerekli çalışmaları yapacağını bildirdi. Karşılıklı talep ve önerilerin görüşüldüğü toplantı verilen öğle yemeği ile son buldu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.