banner461
banner195

Organ Bağışı Hakkında İslam Ne Diyor?” Paneline Davetlisiniz..

Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Nevşehir Devlet Hastanesi Doku ve Organ Nakli Koordinatörlüğü 3-9 Kasım Organ Bağışı Haftası sebebi ile Organ bağışına dinimizin bakış açısını anlamak ve organ bağışı konusunda farkındalığımızı artırmak için “Organ Bağışı Hakkında İslam Ne Diyor?”konulu bir Panel düzenleyecektir.

Organ Bağışı Hakkında İslam Ne Diyor?”  Paneline Davetlisiniz..
02 Kasım 2015 Pazartesi 10:56

banner143
banner134
Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Nevşehir Devlet Hastanesi Doku ve Organ Nakli Koordinatörlüğü 3-9 Kasım Organ Bağışı Haftası sebebi ile Organ bağışına dinimizin bakış açısını anlamak ve organ bağışı konusunda farkındalığımızı artırmak için “Organ Bağışı Hakkında İslam Ne Diyor?”konulu bir Panel düzenleyecektir.Panele konuşmacı olarak, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nden Doç. Dr. M.Rahmi TELKENAROĞLU ile Nevşehir Devlet Hastanesi, Yoğun Bakım Ünitesinden Uzm. Dr. Mehmet Akif YAZAR katılacaktır. 

    

Nevşehir Belediyesi Kapadokya Kültür Merkezinde 3 Kasım 2015 Salı günü Saat 14:00 'de yapılacak olan programa Tüm Halkımız Davetlidir.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.