banner461
banner195

Sağlık Bakanlığı Hastaya Sahip Çıktı

21 Şubat 2014 tarihinde Ulusal Medya’da Nevşehir ili Derinkuyu İlçesinde ikamet eden hasta ile ilgili yapılan haberler sonucunda, 22 Şubat 2014 tarihinde Nevşehir Valiliği ve İl Sağlık Müdürlüğü tarafından süratle konu ile ilgili çalışmalar başlatıldı.

Sağlık Bakanlığı Hastaya Sahip Çıktı
25 Şubat 2014 Salı 10:06

banner143
banner134

 21 Şubat 2014 tarihinde Ulusal Medya’da Nevşehir ili Derinkuyu İlçesinde ikamet eden hasta ile ilgili yapılan haberler sonucunda, 22 Şubat 2014 tarihinde Nevşehir Valiliği ve İl Sağlık Müdürlüğü tarafından süratle konu ile ilgili çalışmalar başlatılmış, İl Sağlık Müdür Yardımcısı ve bir yardımcı sağlık personeli ile hasta ve ailesi evlerinde ziyaret edilmiş, konu ile ilgili ayrıntılı  bilgi sahibi olunmuş, ve kişilere neler yapılabileceği noktasında bilgiler verilmiş ve gerekli tedavinin hızlı bir şekilde başlaması sağlanmıştır.

24 Şubat 2014 tarihinde hasta süratle Nevşehir Devlet Hastanesine getirilmiş ve çeşitli branşlarda (Dahiliye, Psikiyatri, Nöroloji, Göğüs Hastalıkları, Kardiyoloji) tedavisine başlanmıştır. Aynı gün hastamız Göğüs Hastalıkları Servisine yatırılmış ve tedavisine devam edilmektedir.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.