banner461
banner195

Sağlık-Sen’den Panele Davet

Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanlığı 03 Kasım 2015 Salı günü ilimizde gerçekleştirilecek olan Organ bağışı konulu panele tüm sağlık çalışanlarını ve Nevşehir halkını davet etti.

Sağlık-Sen’den Panele Davet
31 Ekim 2015 Cumartesi 12:49

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanlığı 03 Kasım 2015 Salı günü ilimizde gerçekleştirilecek olan Organ bağışı konulu panele tüm sağlık çalışanlarını ve Nevşehir halkını davet etti.

Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanlığından yapılan açıklamada; Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğinin organizasyonunda gerçekleştirilecek olan Organ Bağışı Hakkında İslam Dininin ne dediğinin anlatılacağı panelin bu konuda bilgi edinmek isteyenlerin ilgisini çekeceğine dikkat çekiliyor.

03-09 Kasım tarihleri arasında kutlanan Organ Bağışı Haftası nedeniyle düzenlenecek olan Panelin 03 Kasım 2015 Salı günü Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde düzenleneceği belirtildi.

Panelde Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden Doç. Dr. Rahmi Telkenaroğlu ile Nevşehir Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesinden Uzm. Dr. Mehmet Akif Yazar dinimizin organ bağışına bakış açısını anlatacaklar. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.