banner461
banner195

Yeterli ve Kaliteli Hizmet Veriyoruz

Birkaç yıl öncesine kadar yeterli sayıda doktor bulunmadığı için sık sık gündeme gelen Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi son 1 yıl da yapılan atamalarla bu sıkıntıyı geride bıraktı.

 Yeterli ve Kaliteli Hizmet Veriyoruz
14 Kasım 2014 Cuma 19:45

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Birkaç yıl öncesine kadar yeterli sayıda doktor bulunmadığı için sık sık gündeme gelen Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi son 1 yıl da yapılan atamalarla bu sıkıntıyı geride bıraktı.

Hastanenin ilimiz koşullarında kaliteli ve yeterli bir hizmet verebilmesi için en az 20 doktora ihtiyacı bulunduğunu daha bir yıl öncesine kadar gündeme getiren Hastane Başhekimi Vural Özçelik, son atamalarla birlikte bu konuda yaşanan sıkıntıyı geride bıraktıklarını ve merkezde 25 dolayında doktorun bir fiil hizmet verdiğini söyledi.

Kendisi dahil merkezde 30 dolayında diş hekiminin bulunduğuna değinen Özçelik, izinli ve il merkezi dışında görevli olan hekimlerin ardından toplam 25 diş hekiminin il merkezindeki merkezde hizmet verdiğini belirtirken, bu sayının ilimizde kaliteli ve standart düzeyde bir hizmet verebilmek için yeterli olduğuna dikkat çekti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.