banner461
banner195

“1 Kasım, 7 Haziran’ı Hazmedemeyenlerin Ürünü”

Saadet Partisi Nevşehir Üçüncü sıra milletvekili adayı Ali Merve Işık, 1 Kasım seçimlerinin 7 Haziran’daki seçimlerin sonuçlarını beğenmeyen ve hazmedemeyenlerin ürünü olduğuna dikkat çekti.

“1 Kasım, 7 Haziran’ı Hazmedemeyenlerin Ürünü”
21 Ekim 2015 Çarşamba 13:41

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Saadet Partisi Nevşehir Üçüncü sıra milletvekili adayı Ali Merve Işık, 1 Kasım seçimlerinin 7 Haziran’daki seçimlerin sonuçlarını beğenmeyen ve hazmedemeyenlerin ürünü olduğuna dikkat çekti.


Türkiye’nin selamete çıkabilmesi için bu seçim sonuçlarının önemli olduğunu söyleyen SP Milletvekili adayı Ali Merve Işık, “1 Kasım seçimlerini, 7 Haziran seçimlerindeki sonucu beğenmeyip hazmedemeyenlerin zorlamasıyla yapılan bir seçim olarak görüyorum. Saadet Partisi olarak bizler Nevşehir’de ve ülkemizde en iyi sonucu alarak bu seçimden çıkmanın çabası içerisinde olacağız. Seçimin ülkemize ve ilimize hayırlı sonuçlar ortaya çıkarmasını diliyorum. Seçim öncesinde iki önemli konunun mutlaka ülkemizde ele alınmasını da istiyorum. Bunlardan biri Bankalar, diğeri ise NATO. Bankalar, para satıp insanımızı sömürüyorlar. Ve yüksek kar oranlarıyla insanımıza kredi verip onları borçlandırıyorlar. Müslüman ülkelerde müslümanı müslamana kırdıran PKK, IŞİD ve diğer terör örgütlerinin NATO’ya bağlı ülkelerden silah aldıklarını görüyoruz. Bu nedenle NATO ülkelerinin Türkiye’nin dostu mu düşmanı mı diye aklı selim ile bakmak lazım geldiğini düşünüyorum” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.