banner461
banner195

14 Yılın Emeği ve Azmi İşte Burada

Nevşehir’in siyaset hayatında son 15 yıldır isimden sıkça bahsettiren Makbule Atlı, 2001 Yılında başlayan ve halen devam eden önemli bir azmi ve emeği ile de gündeme geliyor.

14 Yılın Emeği ve Azmi İşte Burada
09 Şubat 2015 Pazartesi 15:04

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in siyaset hayatında son 15 yıldır isimden sıkça bahsettiren Makbule Atlı, 2001 Yılında başlayan ve halen devam eden önemli bir azmi ve emeği ile de gündeme geliyor.

14 Yılı aşkın zamandır ilimizde bir bayanın yaşı kaç olursa olsun isterse kendisini nasıl geliştirebileceğinin, azmederse neler yapabileceğinin canlı örneği olan AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adaylarından Makbule Atlı, 14 yıla 30 Sertifika, 30 Teşekkür Belgesi ve 2 Diploma sığdırdı.

Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi Turizm Fakültesi Turizm Seyahat Bölümünü başarıyla tamamlayan, Nevşehir Kadın Derneği Başkanı da olan Makbule Atlı, AK Partinin ilimizde düzenlediği siyaset akademisi programını iki kez bitirdi.

Önümüzdeki günlerde Nevşehir Belediye Başkan adaylığının ardından 2011 yılında olduğu gibi 2015 genel seçimlerinde AK Partiden yeniden aday adaylığını açıklamaya hazırlanan Makbule Atlı 2001 Yılında Diksiyon – Beden Dili Kursu ile başlayan eğitici kurslara katılmaya halen devam ediyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Bu memleketin insanı - 3 yıl önce
milletvekilliği bu kadar kolaymı odtü i̇tü boğazi̇çi̇ mezunlari elensi̇n zayif di̇plomalilar mi̇lletveki̇li̇mi̇m olsun