banner461
banner195

3 Hilal’in 4 Atlısı

7 Haziran Milletvekilliği seçimlerine bir ay kaldı. Partiler ve adayları dört koldan seçim çalışmalarını sürdürüyor. Nevşehir Kamuoyunda en çok sorulan soruların başında MHP Milletvekili çıkarabilir mi, çıkarırsa bunun sayısı 2 olur mu?.

3 Hilal’in 4 Atlısı
07 Mayıs 2015 Perşembe 16:26

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) 7 Haziran Milletvekilliği seçimlerine bir ay kaldı. Partiler ve adayları dört koldan seçim çalışmalarını sürdürüyor. Nevşehir Kamuoyunda en çok sorulan soruların başında MHP Milletvekili çıkarabilir mi, çıkarırsa bunun sayısı 2 olur mu?.

En son 1999 Seçimlerinde İsmail Çevik ve Mükremin Taşkın’ı Milliyetçi Hareket Partisinden Meclise göndermeyi başaran ve 3 dönemdir milletvekili çıkaramayan Milliyetçi Hareket Partisinin bu başarıyı yeniden kazanması Partililerin en büyük umudu. Kimilerine göre seçimlere bir ay kala 1 kesin, ancak ikinci Vekilin çıkarılması da muhtemel dahilinde.

Milliyetçi Hareket Partililerin hesapları bir yana Milliyetçi Hareketin Nevşehir’den milletvekili çıkarabilmesi konusunda bu fotoğraftaki 4 isme büyük görev düşüyor. Bugünlerde ilçe gezilerini tamamlayıp il merkezindeki ziyaretlere ağırlık veren MHP Nevşehir Milletvekili adayları Mehmet Varol, Sait Yüksel ve Mustafa Uğur’un yanında il başkanı Göksel Taşçı ve diğer teşkilat yönetici ve mensuplarının göstereceği performans MHP’nin 2015 seçimlerindeki karnesini ortaya çıkaracak.

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Milletvekili adayları ve il başkanı Göksel Taşçı, 8 Haziran 2015 günü Milliyetçi Hareketin Türkiye genelinde olduğu gibi Nevşehir’de de yüzünün güleceğinden emin ifadeler sundu. Adaylardan Sait Yüksel, Kozaklı tarafından Milliyetçi Harekete çok ciddi bir oy geleceğinden emin konuşurken, Mehmet Varol kendisinden oldukça emin konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ürgüpp - 3 yıl önce
harama bulaşmayan namuslu vatan evlatları..bahtınız açık olsun..
Avatar
Kalabalı - 3 yıl önce
allah yar ve yardimciniz olsun 1 garanti̇ i̇nsallah 2 olur saygilarimla.ülkücü bozkurt
Avatar
bir olsun bizim olsuncular - 3 yıl önce
1 tamam mışda 2 olacakmış hele bakın şu feleğin işine
Avatar
CCC - 3 yıl önce
ccc ccc ccc ccc ccc ccc ccc ccc ccc ccc ccc
Avatar
kalabalı - 3 yıl önce
zoruna giden bişi varsa söyle kardeşim 1 anti garanti :) 2 ye çabalıyoruz 7 hazıranda buraya beklerım rabbım nasip ederse görüşürüz :)
Avatar
kalabalı - 3 yıl önce @bir olsun bizim olsuncular
7 hazirande beklerim güzel kardeşim burda ol
Avatar
Nar 50 - 3 yıl önce
Hakkınızda Hayırlısı neyse o olsun
Avatar
KALABALI - 3 yıl önce @bir olsun bizim olsuncular
ne oldu dostum :) ne dedim 1 garanti̇ demedi̇m mi̇ sana ne dedi̇ysek o davamizdan ve parti̇mi̇zdan vazgecmeyecegi̇z ben burdayim ama sen halen yoksun hi̇ç olamayacaksin haberi̇n olsun :)