banner461
banner195

4 Başkanın Kritik Seçim Sınavı

Nevşehir’de yeniden ve dördüncü kez Tulum Çıkarmayı hedefleyen AK Parti’de 4 ismin seçim sürecinde göstereceği performans büyük önem taşıyor.

 4 Başkanın Kritik Seçim Sınavı
27 Nisan 2015 Pazartesi 23:56

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de yeniden ve dördüncü kez Tulum Çıkarmayı hedefleyen AK Parti’de 4 ismin seçim sürecinde göstereceği performans büyük önem taşıyor.

Özellikle son 4 yıllık süreçte AK Partili Nevşehir Milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider’in ortaya koydukları birlik ve bütünlüğün bire bir yansıdığı AK Teşkilatların başındaki isimler önemli bir seçim sınavı verecekler.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver başkanlığındaki AK Teşkilatlarda Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar ve Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Rauf Yanar’ın ortaya koyacakları performans seçimde AK Partinin hedefine ulaşması için önem taşıyor.

AK Parti Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider ile uyum içerisinde görünen, yapılan seçim çalışmalarında mümkün olduğu kadarıyla hep birlikte olmaya gayret eden bu 4 ismin 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan seçimlerde ortaya çıkacak tabloda büyük emekleri olacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
filinta mustafa - 3 yıl önce
kaleci gelen geri pasını ayağında bekletip bekletip rakibn kafasına atınca oda çarpınca hhhop bizim kaleye nerdesin mali tuutsana topu il başkanısın. aaa çok ayıp.
Avatar
bekliyoruz - 3 yıl önce
hala nevsehırspor macına gelecek sayın ıl baskanı beyfendı bu memleketın takımını sahıpsız bırakanı bızde ortada bırakırız
Avatar
yasa - 3 yıl önce
şimdiden istifa etsinler bence