banner461
banner195

7 İlçe Ziyaret Edildi

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri, il ve ilçe teşkilatlarıyla birlikte 5. Olağan İlçe Kongreleri’nin tamamlanmasının ardından, ilçelere hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

7 İlçe Ziyaret Edildi
31 Aralık 2014 Çarşamba 19:17

banner143
AK Parti Nevşehir Milletvekilleri ve Teşkilatından İlçelere ziyaret
İlgili Galeriye Git
banner134

AK Parti Nevşehir İl Başkanı M.Ali Tanrıver, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Erdal Feralan,Murat Göktürk,Ebubekir Gizligider ve Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz 5. Olağan İlçe Kongreleri’nin tamamlanmasının ardından, ilçelere hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.


Geçtiğimiz ay tamamlanan AK Parti 5. Olağan İlçe Kongreleri’nin ardından, 7 ilçeyi ziyaret ederek, ilçe başkanlarına ve yeni yönetim kuruluna hayırlı olsun temennisinde bulundu. İlçe ziyaretlerinde AK Parti Nevşehir'in 3 Milletvekillerine, AK Parti İl Başkanı M.Ali Tanrıver ve Merkez ilçe Başkanı Salih Açıkgöz de eşlik etti.

İlk ilçe ziyareti,Ürgüp ilçesine gerçekleştirildi. Burada, İlçe Başkanı Mustafa Kılıç ve ilçe yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan heyet, burada yeni ilçe başkanlığının da açılışını yaptı. Açılış sonrası ilçe yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen heyet, yönetim kurulu üyeleri ile kısa bir tanışma toplantısı yaptı. Toplantının açılışında konuşan İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, " Ürgüp ilçesi yönetim kurulu üyelerimizin yüzündeki bu mutluluğu görmek bana da ayrı bir mutluluk veriyor. İnşallah bu yüzünüzdeki mutluluk, bu birlik ve beraberlik inşallah 2015 seçimlerine de yansır. Ve iyi sonuç alırsak, AK Parti Ürgüp teşkilatı olarak, istediğimiz başarıyı elde etmiş oluruz" dedi.


AK parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk de, ilçelerdeki her ferdin, her türlü hizmeti hak ettiğini belirterek, "Burada yaşayan her kişi, her fert bizler için değerlidir. Dolayısı ile buralarda yaşayan vatandaşlarımız için ne gibi hizmetler yapmamız gerekiyorsa elimizden geldiği kadarı ile yapmaya hazırız. Yapılan ve yapılmakta olan hizmetlerle bu Nadide ilçemizin gelişime için üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazırız.Bu sizlerin en tabii hakkıdır" şeklinde konuştu.


Milletvekili Erdal Feralan ise, AK Parti’nin kurulduğu günden itibaren, Türk siyasi tarihinde bir ilki gerçekleştirdiğini belirterek şunları söyledi:
"Ağustos 2001 yılında kurulduktan sonra, 3 Kasım 2002 tarihinde yapılan seçimlerde yüzde 35 ile birinci parti oldu. Bu Türk siyasi tarihinde bir ilkti. Bir parti kurulduktan 1,5 sene sonra, tek başına iktidara geliyor. Türk siyasi tarihinde şimdiye kadar olmamış, bundan sonra da olması mümkün olmayacak bir başarıya imza attı. Kurulduğu günden bu taraf tüm seçimlerde birinci parti oldu. Şunu net bir şekilde ifade edeyim ki; Dünya’da böyle bir siyasi örgütlenme yok. Birinci siyasi örgütlenme AK Parti teşkilatı. Tabii bizim hedeflerimiz var. 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimiz. Bu hedefleri de gerçekleştirmemiz için, bu teşkilata mensup partililerimizin el ele, gönül gönüle yılmadan, usanmadan çalışmaları. Diğer siyasi partilere baktığımız zaman bırakın karlı kış gününde, diğer günlerde teşkilatlarını ziyaret etme gibi, çalışma gibi bir düşünceleri olmadı. Olacağını da çok muhtemel görmüyorum. Şimdi  2015 Haziran ayında seçim var. Hep birlikte Dağ, taş demeden gezeceğiz. Niye, o 2023 vizyonunu gerçekleştirmek için. Nedir 2023’ün özelliği Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yıl dönümü. 2053 İstanbul’un Fethi’nin yıl dönümü. 2071 Anadolu’ya gelişimizin 1. yılı. Bu hedeflerimizi gerçekleştirdiğimiz de, 2023’te Büyük Türkiye. 2017’de de inşallah Dünya’nın sayılı ülkeleri arasında Süper Türkiye halini gerçekleştireceğiz. Buna kimse engel olamayacak." dedi.

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri ve beraberindeki heyet Ürgüp İlçe ziyaretinin ardından, sırası ile  Avanos,  Kozaklı,Hacıbaktaş,Gülşehir, Derinkuyu ve Acıgöl ilçe teşkilatlarını da ziyaret ederek, ilçe yönetimlerine hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Akşam saatlerinde Nevşehir’e gelen heyet İl Yönetim Kurulu toplantısını da gerçekleştirdi. Heyet,sadece bir iki günde 7 ilçe ziyaret edip, km'lerce yol kat ederek, bu bağlamda en fazla ziyaret gerçekleştirme rekoru da kırmış oldu.

Ziyaretlerin ardından FİB haber Merkezimize açıklamalarda bulunan AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider de;İlçe yonetimlerimizle buluşuyoruz, teşkilatlar zımba gibi, seçimi 4 gözle bekliyorlar.Ürgüp, Derinkuyu, Avanos...Kozaklı teşkilatı yenilendi.Hacıbektaş heyecanlı, Gülşehir sabırsızlanıyor.2011'de başladığımız gibi 3'ümüz kol kola diyerek,bir anlamda 2015 Genel seçimleri öncesinde ilçe teşkilatlarıyla seçimlere her yönüyle hazır olduklarını ifade etti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
MAHIR GEZMIS TUZKOYLU - 3 yıl önce
su 17 ve 25 aralik i ve guney dogu yu once bir izan edin recep beyin vekilleri
Avatar
MAHIR GEZMIS TUZKOYLU - 3 yıl önce
yorumlar gelsin ,neden yayinlanmiyorrrrr
Avatar
TUZKÖYLÜ - 3 yıl önce
sanene