banner461
banner195

Acıgöl Kültür Evi ve Kaymaklı Yeraltı Şehri Düzenlenmesi İçin Ödenek Çıkartıldı

ÖZEL HABER-Kültür ve Turizm Bakanlığından Acıgöl Kültür Evi ve Kaymaklı Yeraltı Şehri Düzenlenmesi İçin totalde 911 Bin TL tutarında ödenek ilimiz Nevşehir'e aktarıldığını bildirdi...

Acıgöl Kültür Evi ve Kaymaklı Yeraltı Şehri Düzenlenmesi İçin Ödenek Çıkartıldı
24 Aralık 2015 Perşembe 18:59

banner143
banner134
FİB ÖZEL HABER-Konu hakkında açıklamada bulunan  26 Dönem Ak Parti Nevşehir Milletvekili, Adalet Komisyonu Üyesi Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Sözcüsü, AK Parti Grup Disiplin Üyesi ve AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Av. Murat Göktürk, FİB Haber Merkezimize yaptığı açıklamasında ; Acıgöl Kültür Evi Yapım Projesi İçin 135 Bin TL ve Kaymaklı Yeraltı Şehri Düzenlenmesi İçin 776 Bin TL toplamda 911 Bin TL tutarındaki Ödenek Kültür Ve Turizm Bakanlığı Tarafından İlimiz Nevşehir'e Aktarılmıştır dedi. 

Acıgöl ilçemize ve Kaymaklı Beldemize hayırlı uğurlu olsun dileğinde bulunan AK Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk , hizmetlerimiz devam edecek müjdesini verdi.

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde AK Partili Nevşehir Milletvekillerinin girişimleriyle Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından Kapadokya kültür ve turizm bölgesi yollarının bakım ve onarımı için 3 milyon 200 bin TL ödenek ilimize aktarılmıştı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.