banner461
banner195

Acıgöl'lü Selzedeleri Sevindiren Haber

AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider,Dün şiddetli dolu ve sağanak yağışın neden olduğu sel felaketinden etkilenen Nevşehir'in Acıgöl ilçesinde selzedelere yaraların en kısa zamanda sarılacağı müjdesini verdi.

Acıgöl'lü Selzedeleri Sevindiren Haber
11 Haziran 2014 Çarşamba 16:00

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider ,Nevşehir'in Acıgöl ilçesinde dün yaşanan sel felaketinin ardından bölgede hasar tespit çalışmalarının başlatıldığını bildirdi.Gizligider, En önemli şey can kaybının yaşanmaması. Ne kadar tahribat var ise arkadaşlarımız gerekli çalışmaları yapıyor. Yapılan tespitler sonucunda gerekli çalışmaları yapacağız. Yaraların sarılması için çalışmalar yürütülüyor. Hasar tespitleri yapılarak en kısa zamanda mağduriyetler giderilecek”dedi.

Sel felaketinden etkilenen herkese geçmiş olsun dileklerini ileten Gizligider, şöyle konuştu: " Sel felaketinin ardından ilgili birimler yaşanan mağduriyeti gidermek için hasar tespit çalışmalarına başladı. Yağmur nedeniyle oluşan sel felaketinden etkilenen ve zararı tespit edilen üreticilerin mağduriyeti giderilecektir...Bu konuda Milletvekili arkadaşlarımızla birlikte gerekli çalışmaları yürütüyoruz. Şahsım ve Milletvekili arkadaşlarım adına Bir kez daha Sel felaketinden dolayı zarar gören Acıgöllü kardeşlerime geçmiş olsun diliyorum." dedi.

İşte dün yaşanan Sel felaketine ilişkin görüntüler...Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.