banner461
banner195

Açıkgöz, Anne ve Babasının Elini Öpüp Duasını Aldı

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve Divan Katip Üyesi Mustafa Açıkgöz, anne ve babasını ziyaret ederek Baba Ocağında Hasret Giderdi.

Açıkgöz, Anne ve Babasının Elini Öpüp Duasını Aldı
28 Aralık 2015 Pazartesi 22:51

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili ve Divan Katip Üyesi Mustafa Açıkgöz, Baba Ocağında anne ve babasını ziyaret ederek hasret Giderdi.

Milletvekili Açıkgöz, baba ocağını ziyaret ederek anne ve babasının elini öpüp hayır duasını aldı.

Anne ve babasıyla akşam yemeğini birlikte yapan Mustafa Açıkgöz, bu ziyareti sırasında anne ve babasıyla hasret gidererek, onlarla dertleşti, sağlığı ve sıkıntılarını sordu ve hayır duasını aldı.

Anne Meliha Açıkgöz “Allah yolunu açık etsin oğlum” diyerek yanağından öptüğü Milletvekili Açıkgöz’ün duygulandığı gözlerden kaçmazken, Açıkgöz bu anlamlı ziyaret sonrası baba ocağında ayrıldı.

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve Divan Katip Üyesi Mustafa Açıkgöz, "Bizleri yetiştirip büyüten, üzerimizde büyük hakları olan Anne ve Baba duası almak çok önemli. Bende bulduğum ilk fırsatta, Anne ve Babamın Elini Öpüp hayır Duasını almak için ziyaretlerine geldim" dedi.

Açıkgöz, 
“Babalarımız ve Annelerimiz, sevginin, hoşgörünün, fedakârlığın, şefkat ve merhametin dünyadaki yansımalarıdır. Onlar için bir ömür versek ödeyemeyiz diye düşünüyorum” ifadesini kullandı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.