banner461
banner195

Açıkgöz: " Nevşehir'e anjiyo ünitesi hizmete açıldı"

AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi Mustafa AÇIKGÖZ’ den Nevşehir’ imize müjde üstüne müjde…

Açıkgöz: " Nevşehir'e anjiyo ünitesi hizmete açıldı"
21 Temmuz 2016 Perşembe 17:27

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi Mustafa AÇIKGÖZ: ” 30 Mart 2016 tarihinde sağlıkta Nevşehir’ e müjde olarak değerli hemşerilerimizle paylaştığımız anjiyo ünitemizde ilk tetkik ve tedavi yapıldı, hayırlı olsun. Vatandaşlarımızın çeşitli sağlık sorunları için çevre illere sevk işlemini, yerinde sağlık hizmeti gereği hastahanemizde hizmet veren poliklinik ve ünite hizmetimizi genişleterek hızlı bir şekilde aşıyoruz. Aziz hemşerilerimiz her şeyin en iyisine layıktır.”
IMG_9906
 
        “14 yıldır AK Parti kadroları, bizler millete efendi olmaya değil milletimize hizmetkâr olmak için çalışıyoruz. Kaliteli sağlık hizmeti anlayışımızla vatandaşlarımıza en hızlı, en kaliteli ve en ekonomik tedavi hedefiyle çaba sarf ediyoruz.”
IMG_9911
 
 
         “Emeği geçen tüm sağlık çalışanlarımıza, milletvekillerimize ve Sağlık Bakanımıza teşekkürü borç biliyor, hastalarımıza da acil şifalar diliyorum.”
IMG_9911
         “Nevşehir Devlet Hastanemizde ilk anjiyo tetkik ve tedaviyi ekibiyle birlikte gerçekleştiren Başhekim Yardımcımız  Kardiyoloji Uzmanı Uzm. Dr. Nebi CERİT’ e, ekibine ve sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyor; hastamıza Allah’ tan acil şifalar diliyorum.  ANJİYO ÜNİTESİ hemşerilerimize hayırlı olsun.” dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.