banner461

Açıkgöz, pazar alışverişi yapıp hemşehrilerini dinledi

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, pazar alışverişi yapıp hemşehrilerini dinledi.

banner15
Açıkgöz, pazar alışverişi yapıp hemşehrilerini dinledi
20 Ekim 2020 Salı 11:24

banner143
banner134

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Nevşehir kapalı pazar yerinde hem esnafla hem de pazar alışverişinde bulunan hemşehrilerini dinledi. 

Pazar alışverişi yapan Milletvekili Açıkgöz, hem pazar esnafıyla hem de pazar alışverişi yapan hemşerileriyle sohbet ederek, gündeme ilişkin hemşerilerinin görüşlerini aldı. 

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "Nevşehir Kapalı Pazar Yerindeki esnaflarımıza Pazarcılar Esnaf Odası Başkanımız Selim Özmen ile birlikte hayırlı ve bereketli kazançlar dileyerek; Temizlik, Maske, Mesafe kurallarına riayetle güvenli alışveriş yapan hemşerilerimizle de hasbihal ettik." ifadelerini kullandı.

Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Selim Özmen'in de eşlik ettiği ziyarette pazardan alışveriş yapan vatandaşlarla da sohbet eden Milletvekili Açıkgöz vatandaşlardan da yoğun ilgi gördü.

Nevşehir Milletvekili Açıkgöz'ü aralarında pazar alışverişi yaparken görmekten son derece mutlu olduklarını ifade eden vatandaşlarda, Nevşehir'e yatırımlar ve hizmetler nedeniyle teşekkür edip, yoğun gündemiyle Gazi Mecliste başarı dileğinde bulundular.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.